Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Mindketten orvosin vagyunk, húzós a vizsgaidőszak. Jövő héten letudjuk a vizsgáinkat. Megértem, h most nem tudunk találkozni, mert mindketten el vagyunk temetve könyvekkel. Lesz 2-3 hét szünetünk.


Ő viszont akkor sem akar heti 2-nél több délutánt velem tölteni, mert az mondja megunnánk egymást.


Jól elvagyunk, mindig megvan a közös hang, együtt csak úgy repül az idő. Intellektuálisan egy szinten vagyunk, tehát nem vagyok az a hülye liba, akivel nem lehet beszélgetni.


Ti mit gondoltok erről?

Szimplán nem akar velem lenni?

Valaki más van a háttérben?

Ti hogy reagálnátok?


24/L



2013. jan. 5. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valakit szeretünk akkor minden percet vele akarunk eltölteni. Hülyeség h megunjuk egymást ha többet vagyunk együtt. Nem tudom h mióta vagytok együtt de ha még a kapcsolatok elején jártok akkor sztem gáz ha már ezt mondja neked. Meg ha az igazi nagy Ő lennél neki akkor nem mondana ilyet mert egy egész életet fogtok leélni egymás mellett.
2013. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem rádunt. Ha az ember igazán szerelmes akkor az ideje legtöbb részét a másikkal akarja tölteni és fel sem merül benne hogy megunná a másikat.
2013. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6 hete vagyunk együtt, ezért is furcsállom én is.
2013. jan. 5. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor még nem is igazán a párod. Még csak ismerkedtek, és neki elég a heti két alkalom.
2013. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy probléma, mivel mi is kb. 6 hete vagyunk együtt, és pont most érezzük még azt, hogy együtt kell lennünk amennyit csak tudunk. Ha valakit szeretünk, nem unjuk meg. És tényleg ilyenkor még csak megismeritek egymást, úgyhogy minél több időt töltene veled, annál jobban kiismerne.
2013. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van valami a háttérben. Ilyen nincs, hogy megunjátok egymás, ez hülyeség.
2013. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!