Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az expasim nője külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az expasim nője külföldre ment dolgozni, működni fog a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Amióta elment a nője, azóta keres engem, pedig meglátogatta a nőt külföldön, tehát még együtt vannak távkapcsolatban, viszont elkezdett keresni engem, azt hittem szakított vele azért, és akkor mesélte, hogy a nő külföldön dolgozik. Én a pasit szeretem, csak azt nem tudom, hogy most csak azért kellek-e mert nincs vele a nője, vagy mert nem akarja a távkapcsolatot. Az, hogy kiment hozzá, ki ne használna ki egy olcsó utazást, ingyen ellátást? 5 hónapja vannak együtt, a nő 2 hónapja ment el.
2013. jan. 4. 09:51
1 2
 1/12 fospuska ***** válasza:

nem illő dolog lecsapni az exre,csak mert elhúzott a nője.

"Az, hogy kiment hozzá, ki ne használna ki egy olcsó utazást, ingyen ellátást?" ez meg kifejezett aljasság.

az exed részéről,ha csak ezért ment ki,közben meg téged vagy mást kúrogat itthon. szép csapat lehettek.:)

2013. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az exemre jellemző az utóbbi években a max féléves kapcsolat, velem 2 év elmúlt, mikor kikezdett vele ez a nő. Velem is volt 1 hónapos szünete kétszer is, viszont nem bírtuk egymás nélkül. Ismerem a pasit, tudom, hogy amit lehet, kihasznál, tehát miért ne utazott volna el, olcsóbban jön ki, mintha itthon van, és fizeti a rezsit, kaját, benzint. Lehet, hogy szép kis csapat, de most ez a távkapcsolat összehozza őket vagy vége lesz szerinted?
2013. jan. 4. 10:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Megmondod a pasinak, hogy te többet érsz, mit egy pótszer, egy szerető, amikor a kis barátnője nincs kéznél. Ha ló nincs jó a szamár is? Jelentkezzen, ha lónak kellesz, addig meg sok sikert a kapcsolatához. :-)
2013. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom.

Viszont ott lapul a kérdés bennem, mi van ha folytathatnánk, és e kapcsolat által rájött, hogy mennyit érek?

Ha tudnám, hogy nem működik a távkapcsolata, és vége lesz, akkor belemennék. Viszont ha hazajön a nő, (nem tudom mennyi időre ment el) és csak addig kellek, vagy mellette csak, akkor megint csalódás.

2013. jan. 4. 10:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell megbeszélni vele, hogy, hogy állnak. Ülj le vele és tisztázzátok.
2013. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért kérek itt tanácsot, mert hátha itt őszinték a férfiak, vagy tapasztaltak ilyen ügyben a nők.

Nem bízom abba, hogy bevallaná, ha csak addig kellek, míg nem jön haza a nő, illetve ha hazajön akkor titkos kapcsolat legyek.

A bizalom megrendült a szakításnál, ami nem olyan régen volt, és én még nem tértem magamhoz. Szeretem és nem tudok józanul gondolkodni.

2013. jan. 4. 10:49
 7/12 A kérdező kommentje:

Nyugodtan rühelljél, kár, hogy nem jutott el hozzád, hogy a pasi keres engem.

Ez a kérdésem lényege, hogy magányában eszébe jutottam, vagy megbánta? Én voltam a leghosszabb kapcsolata az elmúlt 4 évben.

2013. jan. 4. 11:37
 8/12 fospuska ***** válasza:
figyelj,csak lepattant tőled valamiért-talán ezért a csajért. én mondjuk pali vagyok,de nem megyek vissza verébnek oda,ahol sas voltam.
2013. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a saját életedet hozd rendbe, mert látszik, hogy mennyire kétségbe vagy esve. Normális esetben az ember magasról leszarja, hogy az exe távkapcsolata működni fog- vagy sem, meg úgy egyáltalán leszarja az exe kapcsolatait. Viszont rólad lerí, hogy képtelen vagy túllépni a dolgon és majd meghalsz a féltékenységtől meg az irigységtől. Próbálj új életet kezdeni.
2013. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igenis ruhellek, es ugy latom az utolsotol is megkaptad amit en irtam csak o finoman fogalmazott
2013. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!