Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat működne ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat működne ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány,szerelmes vagyok belé. Többször kavartunk.Ebben az évben kiköltözött angliába ,de jövöre már jön haza. Most félévkor hazajött. Egész szilvesztert végig kavartuk csak vele foglalkoztam. Megint vissza megy angliába 4 hónapra kb. Én ugy érzem kitudnám bírni ha összejönnénk . A 4hónap alatt kb 2x tudnánk találkozni . (Pénz) Ti kibirnátok ?

2013. jan. 3. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nem működik!
2013. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Működhet, csak nehéz életben tartani.
2013. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ez így...
2013. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha mind a ketten szeretitek egymást akkor ki lehet bírni de ahoz tényleg nagy szerelem kell mert a távkapcsolatok általában halálra vannak ítéle. Ha megvagy róla győződve h ő is annyira szeret téged mint te őt, akkor vágjatok bele! De ha bizonytalan vagy akkor hagyd, mert nagyon megfog bántani vele ha esetleg átver. Ezt mindenképpen vele kell megbeszélned...
2013. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert nem lenne ez olyan sok idő . Én kibirnám . És tudom h ez csak is tőle függ.
2013. jan. 3. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem vártok addig, amíg haza nem költözik normálisan?
2013. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mert azalatt a 4 hónap aaltt bármi lehetne. és ha igy összejönnénk biztos lennék abba , tudom magamról nekem csak ő számitana
2013. jan. 3. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon távkapcsolat ellenes vagyok, ennek ellenére most én is távkapcsolatban vagyok, de mi minden hétvégén tudunk találkozni, vagy én jövök haza egyetemről, vagy ő jön hozzám. Az a négy hónap rengeteg idő, nekem sokszor az egy hét is az. Ha össze is jössztök most, akkor is bármi megtörténhet. Ha ő nem szerelmes beléd és nem annyira határozott mint te, akkor szerintem nem érdemes.
2013. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! A válaszom igen, zárd ki azt, hogy "lehetetlen"! Ha igazan akarjátok mind a ketten, meg lehet csinálni, hidd el! Angliában élek, a barátom Szlovákiaban, 4-5havonta látjuk egymást, ma éjjeli egykor vátunk el, és még igy a sebeimet nyalogatva is azt mondom: Igen, ki lehet birni, es ha beledöglök akkor is kibirom :D és jövöre majusban hozzam költözik! Fontos, hogy mind a ketten őszintén akarjátok, és komolyan gondoljátok a távkapcsolatot, nagyon nagy figyelmesség és erő kell hozzá. A távkapcsolat úgy hat a szerelemre mint a szél a tűzre, a kicsit eloltja, a nagyot tűzvésszé növeli...
2013. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!