Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez távkapcsolat lenne? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez távkapcsolat lenne? És szerintetek működne?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok.És van egy lány akit nagyon szeretek.De ő benn lakik pesten 22.kerben.Én meg Maglód környékén.Énszeretnék vele összejönni,de havonta 1nél többször nem tudok pestre menni.Annyira elfoglalt vagyok.Szerintetek ez távkapcs,működne?
2011. ápr. 4. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
15 évesen mitől vagy annyira elfoglalt? Bocs, hogy nem a témához szólok szorosan, de azért nekem ez elég fura.
2011. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát vegyük úgy hogy hétközben nem tudok beszabadulni pestre,az első hétvégén mind2 nap táncpróbám van,a második hétvégém szabad,a harmadik hétvégén a bölcsiben segítek,a negyedikben pedig készülök a vizsgákra.Olyan suliba járok ahol hónap végén vizsgázni kell.Szóval érted.Egyik alo lsem tudok kibújni,a 4.pedig kell a tanulásra.
2011. ápr. 4. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 15 évesen még ne is töprengj a távkapcsolatokon inkább nézz szét a környezetedben. Ha most elpazarolsz erre a lányra pár évet (vagy akármennyi kis rövid időt ,mert tudod az idő nem jön vissza) akkor nem fogod észrevenni a közelebbi "elérhető" lányokat. Nem szeretem ismételni magam de még egyszer elmondom: fiatal vagy! Nincs értelme elkötelezni magad egy olyan lány mellé akinek nem foghatod meg a kezét és nem nézhetsz a szemébe.

Meg különben is. 10 távkapcsolatból jó ha 1 működik.

2011. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszcsyhh OwO
2011. ápr. 6. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!