Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működne ez a távkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működne ez a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
1000 km van köztünk. És a hátulütője az, hogy ő német. Persze tudunk beszélgetni, megértjük egymást.
2011. máj. 31. 09:49
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Nem tudjátok jól megismerni egymást, ha nem vagytok eleget együtt testközelben. Lehet, hogy jól elbeszélgettek a neten, de ahhoz kevés lesz, hogy kiismerjétek a másikat. Esetleg ha hosszabb időt töltene valamelyikőtök a másik országában (pl munka miatt), akkor lehet rá esély, aztán később összeköltözni, vagy valami. De én azt mondom, hogy totál esélytelen. Na meg ne is pazarold az idődet egy olyan kapcsolatra, ami sosem lesz olyan mély, hogy valóban szerelemnek lehessen nevezni.
2011. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerelmesek vagytok egymásba?
2011. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Én úgy tudom igen :D 1. Köszi a választ. Legközelebb 2 hét múlva találkozunk, majd akkor kitalálok valamit.
2011. máj. 31. 10:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy én 1 hete voltam.
2011. máj. 31. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, akkor igen.
2011. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező Neked most külön nem írnék de belinkelek egy tegnapi kérdést amiből szép kis fejtegetés lett épp ilyen témában a válaszokat olvasgasd el hátha segít valamit :) főleg a 2. oldaltól. Az ottani 90%-os válaszoló én vagyok.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ha szeretitek egymást,akkor bármi lehetséges..ez nem akadály:)

2011. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!