Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok megbízni a fiúkban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbízni a fiúkban. Mi tegyek, hogy leküzdjem ezt?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen negatív tapasztalatom velük, csak olyan sokszor hallottam, hogy csak \'arra\' kellettek a lányok nekik, utána dobták őket, hogy emiatt bárki közeledik, és csak a legeslegapróbb gyanúja van annak, hogy ő is ilyen, kikosarazom, holott, sokszor derült ki, hogy igazából rendes fiú volt. Hogyan küzdjem le ezt a félelmemet? 16/L
2009. aug. 26. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek. Nem kell azonban azonnal dobni őket. Nyugodtan tartsd a kapcsolatot, DE: ne engedj nekik SEMMIT szexuális téren. A normális kitart (meg hidd el, örül is annak, hogy talált egy lányt, aki nem ribi), akinek meg tényleg csak "arra" kellenél, az meg lekoptat téged, keres mást, akinél hamarabb célt ér.

Nálam is próbálkozott egy srác anno, 18 voltam, egész komolyan gondolta (a hűtlen menyasszonyát akarta rám lecserélni), de előbb le akart tesztelni az ágyban, hogy úgymond "megéri-e" velem foglalkoznia. Na erre nem voltam vevő, ott is hagyott. Én meg fellélegeztem.

Most van egy férjem, aki nem akart lefektetni, mielőtt megkért és igent nem mondtam. Utána meg szeretett volna, de várt míg össze nem házasodtunk. Fantasztikus volt így az egymáséi lenni. Én 20 voltam akkor.

2009. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!