Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok a barátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok a barátomba megbízni? Lassan másfél éve gyötörjük egymást és ahogy tellik az idő egyre kevésbé bízok benn.

Figyelt kérdés
Egy cseppetse bízok, egy szavát se tudom elhinni gondolkodás nélkül, pedig nem csalt meg tudtommal soha és nem is tett érte, hogy ne bízzak benne, valamiért mégse megy! Ő ugy mond tipikusan az a típus aki hűséget fogadott és nem vakságot, már többet megemlítették neki, hogy biztos nem örülne a barátnője ha látná, hogy stirőli a nőket és ezt még pofátlanul el is mondta, hogy többen említették neki. Lehet emiatt?:S:S
2011. márc. 24. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést a hibákért, kicsit ideges vagyok. Eléggé bennem van a szakítás gondolata.
2011. márc. 24. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezért van. Egy tény, egy gondolat nem elég ahhoz, hogy ilyen mély érzéseket keltsen benned. Egyszerűen nem érzed magad, úgy hogy most totál megbízol benne, s ami részben jó is, hacsak nem férjhez menni akarsz. Talán az a ami téged ennyire zavar, hogy ő sokkal nyitottabb tud lenni előtted. Egy tipp :P próbáld meg megtudakolni, hogy ő miért bízik benned, mi az amiért megbízik benned s játszd azt, hogy most őt akarod utánozni. Hisz a szerelem egy kétszemélyes játék melyben bármi megtörténhet :)
2011. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tedd féltékennyé, játszd hogy van önbizalmad, ésl égy csini, akkor majd megkérdi hogy kinek csinosítottad ígyk i magad, főleg ha úgy nézel ki ahogy nem szoktál, legyél neki vonzó, lássa h más pasik is tetszenek neked, és hogy ő se tökéletes, és hogy más pasi is csorgatja utánad a nyálát

akkor kicsit meginog és kaparni fog utánad

2011. márc. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ezt ki probálom:)
2011. márc. 25. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább azon gondolkodnék el, hogy miért olyan tapló, hogy a viselkedésével megbánt téged. Én is megnézem a csajokat mert férfiból vagyok, de ügyelek arra, hogy ezzel a páromat soha ne sértsem meg. Igazán tekintettel lehetne rád is ha szeret. Ha...
2011. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!