Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a barátom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a barátom, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Olyan fiú, akire világ életemben vágytam. Helyes, okos, jó munkája van, szuper apa lenne, imád engem, hűséges típus és isteni vele a szex is. Mégsem érzem, hogy szerelmes volnék. Az előző párom rettenetes ember volt, szinte mindenben a mostani ellentéte, nem is értem, miért voltam vele, viszont belé szerelmes voltam.

Mit kellene tennem? Elhagyni a párom? Mi lesz ha megbánom? Lehet hogy nekem csak a tapló, tiszteleten fiúk kellenek igazán?


26 N


2013. jan. 3. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szakíts!
2013. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg színt vinni az életetekbe. Valamit, amitől úgy érzed, gogy izgalmas az egész.
2013. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

a férfiak 30 éves korukra mintha meg torpannának és kevésbé érdekesek...

így voltam és szakítottam ...és most pörgök, de ez én vagyok, te más vagy....mit tennél szíves szerint?

2013. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30? akkor igen szakíts!
2013. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hát ha neked az jó ha nem tisztelnek meg akkor hajrá....
2013. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is estem már ebbe a hibába mint te, bár én akkor fiatalabb voltam (21-22 éves). Összejöttem egy főnyeremény pasival, mert már elegem volt a sok szenvedésből idióták oldalán. Soha nem lettem belé szerelmes, kész kínszenvedés volt a kapcsolat, főleg az utolsó hónapokban. Ne maradj ezzel a pasival, túl fiatal vagy még ahhoz 26 évesen, hogy egy ilyen kapcsolatban nyomorogj... A pasi is nyilván olyan nőt érdemelne, aki viszont tudja szeretni. Amúgy nem tudom, hogy tudod élvezni a szexet vele, nekem exemmel már minden bajom volt (fizikailag is) mikor közelíteni próbált. Akkor hagytam el.
2013. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Ez a baj a mai emberekkel, meg itt a válaszadók nagy részével. Nem képesek a kommunikációra, vagy az alkalmazkodásra. Mindenre az a válasz, hogy eldobja az adott kapcsolatot, aztán meg rinyál, hogy mennyire magányos. Ha nem elég pörgős neked, akkor próbálj meg erről beszélni vele, hogy csináljatok több programot, vagy ami neked hiányzik.
2013. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
már írtam ide, de azzal, hogy leírta, hogy ,,nem szeretem a barátom" hmm nos eléggé elgondolkodtató
2013. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
17-es, szerintem meg épp azzal a felfogással van baj, hogy csak azért vagyunk együtt valakivel, hogy legyen valakink. Hogy inkább dagonyázunk a langyos fosban, ahelyett, hogy kivárnánk, akivel igazán boldogok lehetünk. Mégis ugyan mit kommunikálhatna egymással 2 olyan ember, akik nem is szerelmesek egymásba, csak elvannak egymás mellett? Ez a baj ezzel az elkurvult világgal, hogy az ember odáig fajult, hogy ilyen olyan okból (pénz, érdek, magány..stb) beéri annyival is, hogy az első szimpatikus emberrel párkapcsolatra lép. Hát könyörgöm, ez micsoda értékrend már? Alap, hogy azzal lépek párkapcsolatra, akibe szerelmes vagyok, kívánom és nem azon kattogok, hogy úristen, nem is szeretem...
2013. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!