Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a barátom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a barátom, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Olyan fiú, akire világ életemben vágytam. Helyes, okos, jó munkája van, szuper apa lenne, imád engem, hűséges típus és isteni vele a szex is. Mégsem érzem, hogy szerelmes volnék. Az előző párom rettenetes ember volt, szinte mindenben a mostani ellentéte, nem is értem, miért voltam vele, viszont belé szerelmes voltam.

Mit kellene tennem? Elhagyni a párom? Mi lesz ha megbánom? Lehet hogy nekem csak a tapló, tiszteleten fiúk kellenek igazán?


26 N


2013. jan. 3. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

igen,pontosan,szerintem azért nem kell neked,nem szereted mert tul jo hozzűd.tul jo neked?

miota vagytok eggyütt, hány éves?

2013. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ASOT ***** válasza:
100%

akkor hagyd el, minthogy később összetörd..


de van egy régi mondás:

"kell a jó? nem! kell a rossz?? kell!"

2013. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ezzel én is vagyok valamiért a taplók tetszenek, persze most nincs senkim, de mindig a hülyék fognak meg :D:)

boldogtalan vagy?

2013. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Te a "rossz" életre vársz :D Gondolom régen a tipikus lázadó csaj voltál :D Ez ilyen szerintem ne hülyítsd tovább, Kivéve ha nagyon friss a kapcsolat de ha már azért 1v1 együtt vagytok és ez van akkor cselekedj ..
2013. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
szakíts vele...és küld ide hozzám,majd én megbecsülöm... :)
2013. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
meddig voltál a volt barátoddal, és mióta vagy a mostanival?
2013. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
utolsó kérdésre a válasz:nem- de ő sem.............
2013. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
sztem ő a tökéletes neked legalábbis ahogy leirtad ...de csak azért nem tudod szeretni mert nem hiszed el hogy ő igazán szeret és talán tul jonak tartod magadnak de hidd el és sztem ne hagyd ott:P
2013. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem szereted, akkor add tovább, hogy találjon olyat,aki szeretni és tisztelni fogja. Viszont nagyon sajnálni fogod,a "tapló"majd aki pofán vág az lehet, hogy tetszeni fog neked.
2013. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Néha azt érzem, hogy kicsit unalmas. Nem pörög az életünk. Minden vágyam az hogy meg tudjam becsülni, megérdemelné. Fél éve vagyunk együtt, ő 30 éves.
2013. jan. 3. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!