Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsájtanátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok, ha a buli hevében a párotok mással csókolózna?

Figyelt kérdés
Ne írjatok olyat, hogy attól függ, csak azt, hogy igen vagy nem??

2013. jan. 3. 15:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
igen meg..
2013. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Azonnal kidobnám. Nincs pardon.

35 F

2013. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Megköszönném, hogy velem volt eddig és a buli hevében helyben elhagynám :)


F24

2013. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nyilván nem esne jól, de nem szakítanék vele. Emiatt még nem.
2013. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy aki nem bír magával az ne igyon! Aki megbocsájt, az mégis miért?? Értem én, hogy fontosabb a kapcsolat neked annál a csóknál stb. de ez neki azt jelenti, hogy nem annyira fontos, hogy ezt NE tegye meg! Nincs igazam??
2013. jan. 3. 15:27
 16/23 anonim ***** válasza:

Már bocsájtottam meg ilyet a mostani páromnak, de sajnos azt kell írnom, hogy körülményektől függ. Jól átbeszéltük, hogy miért csinálta, láttam rajta, hogy marja a bűntudat, és rengeteget dolgozott azért, hogy visszanyerje a bizalmam. Az eredmény: nagyon nem bántam meg, hogy megbocsájtottam, azóta sokkal erősebb lett a kapcsolatunk, hogy ezt is sikerült átvészelni. Szerettük és szeretjük egymást annyira, hogy egy hibát elnézzünk. Viszont valószínűleg, ha mégegyszer megtenné, már szakítanék, nem azért mert nem szeretem, hanem akkor tényleg komoly gondok lennének.


Szóval összefoglalva azt mondom, hogy beszéljétek át rendesen a dolgot és utána dönts. Kérdezz meg mindent, amit szeretnél ezzel kapcsolatban, ami csak eszedbe jut, és később már ne hozd fel, ha együtt maradtok, az semmiképpen nem segít, ha minden nap emlékezteted rá, mivel ha szeret, neki is fáj, hogy fájdalmat okozott.


19L

2013. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

és mi van, ha a másik mászott rá?

és szegény a meglepetésében hagyta kb. 3 mp-ig a dolgot. az miért az ő hibája? utána lerúgta magáról, de te a 3mp-et láttad csak.


vagy mi van, ha tök véletlenül történt, ő azt hitte az te vagy, a másik meg azt, hogy az az ő párja.


vagy mi van, ha tényleg részeg lett szegény, nem tervezte, nagyon sajnálja, de ez van. velem is előfordul néha, persze olyankor én nem teszek ilyet, általában elalszom. de akkor is. nem kell ehhez gonosznak lenni, csak egy picit figyelmetlennek.


ezek mind mind enyhítő körülmények, ennek ellenére az első alkalommal, hogy tudomást szerzek róla, kapásból repülne a lány. 21F


persze ha én lennék a csókolózó fél, akkor nagyon is védeném magam, pl. a fentiekkel.

2013. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem.

20/L

2013. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 16-os válaszolóval szinte szóról szóra.

Láttam a barátomon, hogy mennyire bántja a dolog és nagyon sokat tett,hogy vissza nyerje a bizalmam.

Valamint iszonyatosan szeretem és nem tudta volna elviselni ha így kell szakítanunk.

Ezért bocsájtottam meg.

És nekünk is jobb lett azóta a kapcsolatunk, már a hatodik évet tapossuk és az eljegyzés is megvolt :)

2013. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én biztos nem tudnék se megbízni ,se úgy hozzáállni a páromhoz, ha mással csókolózna,mint előtte. De mindenkinek szíve joga eldöntetni,hogy mit akar. Olyan ismerősöm is van aki csalta a barátnőjét, a csaj megtudta, szüneteltek egy ideig és a pasi visszakuncsorogta magát,mert "rájött,hogy mit veszítene"és azóta is együtt vannak, elvileg boldogságban,de a leányzónak mégse olyanok az érzései,mint a történtek előtt. Szóval vannak furcsa dolgok. Azt viszont nem értem,hogy miért nem lehet az előtt gondolkodni,hogy ilyet megtesz az ember fia/lánya. Nekem nem lenne pofám a párom szemébe nézni ilyen után. De sokaknak könnyebb út a megcsalás,mint hogy megbeszéljék a problémát ami miatt kialakulhat ez.
2013. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!