Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Külön szilveszter. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön szilveszter. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Barátnőm a közös baráti kör hiányára alapozva kitalálta, hogy külön szilveszterezzünk. Azért, merthogy bármelyikünk menne a másikhoz, nem érezné magát olyan jól, hisz alig ismerne valakit.

Ő discoba megy a barátnőivel, meg a nővérével, én pedig úgy néz ki, hogy házibuliba a haveromékhoz.

Féltem, mert azért egy discoba szilveszterkor sok minden megtörténhet, és szemrevaló lány, facebookon, és telefonon is sokat keresik, noha üzikre szinte sosem válaszol senkinek, és nekem legalábbis aztmondja hogy a telot sem veszi fel a régi ismerős, vagy exeinek sem.

Míg az én házibulim igencsak kanmuri, nameg párocskák lesznek, ahol mint 3. szintén felesleges vagyok.

Féltékeny vagyok nem tagadom. Rossz érzések vannak bennem..:/


Igazából kicsit magának való lány, de nem kell félteni, ha társaságba kerül igencsak kivirul.


Nem volt 100 pasija előttem, nem részeg minden 7 végén, és én sem d*gtam végig a fél várost. Lassan fél éve vagyunk együtt, én 22, ő 20 éves, távkapcsolatban vagyunk, 7 végente találkozunk, és "alszunk" együtt.


Van bennem para, bár azt mondta engem szeret, és velem eddig a legjobb úgy minden, de azért mégis félek, hogy megcsal.


Esetleg vannak még olyan párok, akik külön szilvesztereznek?


Normális válaszokat kérek! Köszönöm.



2012. dec. 30. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ha szeretitek és bíztok egymásban akkor nincs ok parázni...de én a helyetekben akkor csak 2-esbe szilvesztereznék valahol :) 20/L
2012. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy miért kell külön Szilvesztereznie valakinek.

Soha nem is értettem meg.

Viszont, ha már így alakult én utána mennék és megnézném, hogy mit csinál, nem azért mert nem bízom benne, hanem, mert szeretem tudni, hogy mi a valós és mi a valótlan.

Ezt elég csak egyszer eljátszani, ha bízhatom benne, az már az első alkalommal kiderül, ha nem lehet benne megbízni, az is rögtön kiderül.

Persze csak tisztes távolból, esetleg álarcban, ilyenkor Szilveszterkor lehet maskarát húzni? Minden disco-ban van egy csendes kis sarok, ahová be lehet húzódni.

2012. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és ha te elmennél velük discóba? válassz, vagy a féltékenység vagy pedig elmész velük nem érzed annyira jól magad, de legalább megnyugodhatsz h nem csal meg.
2012. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lényegében így beszéltük már meg.

nem akarok rámászni túlságosan, hagyni szeretnék neki életteret.

Nyár óta nem is volt bulizni sehol, pedig már régen készültek ebbe a discoba menni, de nem jött nekik össze valamiért eddig.

Nemigen szokott inni, pl velem eddig bárhol volt, egy vodkanarancsnál többet sosem ivott, és azt is ugykellett beleerőszakolni.

Kettesben most töltöttünk 3 napot, jó volt, és nagyon bújós, ölelkezős volt mindig.

Vannak érveim azért hogy bízzak benne, de vannak olyanok is hogy annyira ne. Nem akarok kémkedni utána, érezze jól magát, bulizzon, eressze ki a gőzt, ráfér. Többszörmondta hogy szeret, és a szemei is ezt tükrözték.

Ettől függetlenül bármi lehet.

A Ti véleményetekre is kiváncsi vagyok, hogy mit gondoltk, esetleg, ha a ti kapcoslatotokban lenne így, mit lépnétek.

2012. dec. 30. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is távkapcsolatban élünk, mi is külön szilveszterezünk. Ő nem tud beilleszkedni az én haveri társaságomba, ezért nem akar eljönni, mert csak az én kedvem is elrontaná, hogy ő nem érzi jól magát. Nekem pedig most nagyon sokat kell tanulnom a jövő hétre, így nem szerettem volna órákat utazni (2 utcát 10 perc alatt megjárok, két város kb. 4 óra), ezért közösen egyeztünk meg így. Bár ő nem buliba megy, hanem rokoni társaságban lesz, ez tényleg más.

Mi meg tudtuk beszélni és megértjük egymás nézőpontját is. Mindkettőnknek nyelni kell egyet és kész.

Kitartást és kölcsönös megértést nektek is!

2012. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi külön szilveszterezünk. Sőt Ő egy másik városba megy bulizni, az ottani haverjaihoz, ahogy mindig is teszi már 10 éve. Engem nem hívott egy szóval se, igaz, hogy mi még csak két hónapja vagyunk együtt. Ráadásul hetente 2szer "cimborázós-mulatós" estet tart, ezt tudomásul vettem és ennyi. Nem agyalok rajta feleslegesen, imádom így ahogy van "oszt" kész :)
2012. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!