Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol szilvesztereztek? Ügetőszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szilvesztereztek? Ügetőszilveszter?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ivószilveszter.:D
2012. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem tudni,de már kéve valami terv..

F17

2012. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valamerre elmegyek, sajnos úgy tűnik idén csak egyedül.
2012. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Otthon. Sajnos minden barátom elígérkezett már valahová, vagy családi összejövetelen lesznek. 16/L
2012. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mert nekem sincs programom , csak ez az ügetö szilveszter ! Ha gondolja valamelyik lány szívesen szilveszterezhetünk együtt !! Egy srác !
2012. dec. 26. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel az országgal, hogy télen alig vannak programok. Finnek, svédek, norvégok tudják hogy kell elütni az időt ilyenkor, lenne mit tanulni tőlük.:S
2012. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dolgozom Londonban.

A Westminstertől nézem majd a tűzijátékot ahogy a főnököm ajánlotta.

Aztán nem tudom. El kéne menni a Sohoba ha már ilyen közel vagyok hozzá inni...

Ruhám is van, csak megfagyok.

Főnök nincsen másnap.

2012. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Húú..hát még én sem tudom.:D

Egyik barátnőmmel elterveztük, hogy együtt megyünk valamerre, csak még nem döntöttük el, hogy merre :D

Van egy bulizóhely, ami nagyon jó is lenne, mert hétvégente is oda járunk, csak az a baj vele, hogy elég kicsi és most tuti tele lesz..hering party level99 :D

Ezért inkább házibuliba szeretnénk menni, csak hát hívtak minket vagy 5-6 helyre és még nem döntöttük el, hogy melyiket is válasszuk :D pedig már ideje lenne..

2012. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen szilveszter lesz bulikor?
2012. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kis létszámú (4-5fő) "házibuli". :) 25N
2012. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!