Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én ilyen féltékeny srác vagyok, és mondtam a barátnőmnek, hogy én úgy vagyok valakivel együtt, hogy bulizni csak és kizárólag ketten, ha mindkettőnknek van hozzá kedve.


Engem elhívtak egy kanbuliba csak srácok ugye, meg tényleg 1-2 lány csaj akikre rá sem néztem kb.

Én mondtam a barátnőmnek, hogy ha azt mondod, hogy nem mehetek (kicsit furának tűnhet) akkor nem megyek, de ha azt mondod, hogy mehetek, attól függetlenül én szakítanék veled ha elmennél buliba nélkülem, de persze akkor nem ha csajos buli, és szintén a csaj barátnője házában, srácok nélkül.


És szerintem, itt NEM azon van a hangsúly, hogy buli, hanem, hogy ez KAN buli volt.


( Kérlek ne arról irkáljatok most, hogy jaj de ciki, ha egy srác féltékeny, vagy hagyjak neki teret, mivel én ilyen vagyok, ezt a bulizós témát már a kapcsolatunk elején mondtam neki, és ő belement)



2012. dec. 30. 10:55
 1/9 ASOT ***** válasza:

az hogy nem vagytok összevalók!


Szerintem szabályok közt érzi magát. Ezt meg azt így meg úgy lehet. És ha ez meg az nem sikerül akkor huzhatsz.


Neeem..melléd szintén egy féltékeny lány való aki olyan mint te! De ez a lány nem olyan.


Ez a véleményem_!

2012. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene megmondanod neki, milyen buliba mehet és milyenbe nem,ebből lehetnek gondok. Magamból indulok ki ugyan, de egyrészt én korlátozva érezném magam, másrészt meg zavarna a bizalmatlanság.

Én se korlátoztam az exbarátomat ilyen téren, ő se engem. Mentünk együtt is bulizni és külön is, sose voltebből gond.

2012. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kan buli 1-2 lánnyal? Ne röhögtess már! Akkor a minimum, hogy ő is elmehet olyan CSAJ buliba, ahol csak 1-2 srác van, akikre "rá sem néz". Gáz vagy, ez a helyzet!!

Tipikus neked szabad, neki nem effekt! Ezek után ki is raknálak, de a minimum az lett volna, hogy dacból rámondom, hogy nem mehetsz, avagy tojok a véleményedre és én is elmegyek bulizni. Ha szakítasz ezért, akkor meg a képedbe röhögök!!

Kicsit gondolkozz el az élet nagy dolgain...

2012. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem írtam oda, hogy az 1-2 lány az a HÁZIGAZDÁNAK a 2 HÚGA


És oké gáz vagyok, de én megkérdeztem őt és előre mondtam ,hogy csajbuliba felőlem mehet, és nem értem ez mitől lesz gáz, ha nem csak úgy 5 hónap után csaptam a a hasamra és úgy mondtam, hanem a kapcsolat elején.

2012. dec. 30. 11:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet amúgy, hogy nem az 1-2 srácon lenne a hangsúly, ha mondjuk az ez 1-2 srác az én legjobb barátom, de nem bízok vadidegen srácokban, illetve a barátnőm 'srác haverjaiban' sem... (féltékeny kis köcsög vagyok xD)
2012. dec. 30. 11:13
 6/9 ASOT ***** válasza:
akkor csak idő kérdése az egész h meddig tart még...
2012. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rendben, de akár házigazda vagy a húga, vagy kutyája vagy nem tudom kije az a két csaj, akár nem, akkor is ott van két csaj. Ergo hiába szögezted le a kapcsolat elején, hogy külön nem mehettek bulizni, te magad szegted meg, méghozzá azzal, hogy a KAN bulidba azért még is becsúszott 1-2 csaj.

Ezekután egyesség ide vagy oda, nincs jogod azt mondani, hogy márpedig ő nem mehet el olyan buliba, ahol akad akár 1-2 srác is, hiszen te magad hágtad át a saját szabályaidat, így meg tudod mikor hagynám magamat megvezetni... Tipikusan a fent említett "neked szabad, nekem nem" effekt. Szerencséd van, ha a barátnőd ezt lazán benyeli, velem nem lenne ilyen könnyű dolgod!

2012. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem kerülhetnék ilyen szituációba, mert nem tűrném el a fiútól, hogy korlátozzon engem. Ha ilyen felmerül. akkor nem várom meg, hogy később, esetleg pofán vágjon, ha mégis beszélgetnék valakivel. Tehát nem élne nálam ilyen kapcsolat. Nézd meg egy lexikonban, hogy mit takar az a szó, hogy bizalom!
2012. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A túlzott féltékenység minden kapcsolatot kicsinál előbb-utóbb. Ne tudom a barátnőd meddig viseli ezt el, én már rég megmondtam volna hova menj a szabályaiddal együtt. A bizalom szót ismered? Érdekes én évek óta eljárok a barátaimmal pl az egyetemi bulikba vagy kocsmába vagy koncertre a párom van hogy jön van hogy nem mindkettőnknek megvan a maga baráti köre, mégse jutna eszembe soha megcsalni mert bízok benne és ő is így van velem.

Kan buli egy frászt ezzel csak magadat győzködöd hogy az teljesen más, ha meg azért képes vagy szakítani a barátnőddel mert elmegy egy olyan buliba ahol más srácok is vannak akkor mondhatom hatalmas szerelem lehet, ki kéne nézned az önértékelési problémák és a kissebbségi érzés mögül (a féltékenység főleg ezek miatt van) és akkor esélyed lenne bízni valakiben, mert ne mond nekem hogy ez így jó neked ha szabályok közé szorítod (kétlem hogy csak bulizás téren korlátoznád) az azt jelenti hogy folyton attól félsz hogy elveszíted vagy hogy megcsal

2012. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!