Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a klipről és a zenéjéről? Www.Youtube.com/watch? V=nUWgUMe8Z2Y

Figyelt kérdés
Tudom, zenének nem a párkapcsolatokban kellene szerepelnie, de a klip tartalma arról szól.

#beachball #romantikus clip
2012. dec. 29. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

na nekem semmit nem hoz be csak a youtube ot magát lécci link még 1 szer és párat hátha teccik:) http://www.youtube.com/watch?v=g8z-qP34-1Y

http://www.youtube.com/watch?v=By7ctqcWxyM

2012. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2012. dec. 29. 22:06
 3/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=qQltM8Heohk

Szakítófélben lévő pároknak különösen ajánlott.

2012. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
köszi a linket de sztem ez nagyon...hogyismondjam... nem jo teljesen unalmas gépzene egy csaj énekel rá valamit meg egy faszi letolja a zenei alapot...az utobbihoz nem kell egy nagy tudás ..az énekhez meg tehetség is na de mindegy nekem unalmasvolt ha beletekertem ugyanaz szolt még mindig X)
2012. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
második meg vidéki rapper:) ....a magyar rap nem valami jo meg elég egyformák...egy-két egyedi arc van a többi inkább vagy csoronak titulálva magát rappel közben 120 000ft nyi ruhában feszit vagy nagy gankszta azt 40 évesen eljátsza a fiatalt vagy vannak a csapatosok akik meg tök egyformák..no meg a 8ker józsefvárosos töltöttkáposztás cigánygyerek:P
2012. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Deniz, Hekiii... Ők azért elég jók itthon.
2012. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
há nem tudom kik ök de biztosan én nem halgatok rappet mert elég egyszerunek tartom..simán letol bárki skillbol(legalábbis nekem sikerulni szokott )rímeket no de a freestyl az valami:)
2012. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Örülnék, ha más is a fórum témájához fűzne hozzá hozzászólást.


#4


Korodat megtudhatnám?

Pont erre voltam kíváncsi ismeri-e valaki ezt a zenét, de ezek szerint te most hallottad először?:)

2012. dec. 29. 22:27
 9/11 anonim ***** válasza:
4dik vagyok és az 1 is:) 18/f vagyok :)
2012. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5dik 9 és 10. is de irja a nevem elvileg és igen most hallotam eloszor:)
2012. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!