Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok véleménye érdekel. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleménye érdekel. Ti mit gondoltok erről a gondolatmenetről? Én valahol egyet tudok érteni vele, de a közlési móddal nem vagyok kibékülve.

Figyelt kérdés

"A "szeretősdit" illetően az is érdekes, hogy mennyire nem működik hosszútávon. Az előtte rossz kapcsolatban lévő nő nőiessége iszonyatosan csorbul. Mert egy csomó dolgot kell, hogy elviseljen. Már ez a kell, hogy elviseljen azt jelenti, hogy egy rakás mérget lenyel, ami által az önbecsülése, az önértékelése jelentősen csökken. Mivel csökken az önértékelése a valódi nőnek a megélése is csorbul, ezért van szüksége valakire, akivel ezt kompenzálja. Aki neki megadja azt, amire ő vágyakozik, miközben az ilyen nő valójában "sz@ros". A "szerető" meg ölelgeti és csókolgatja a "sz@rost". Kellemes élmény nemde? Számára a pasi csak eszköz, amivel a saját megcsorbult nőiességét helyrekalapálja. De az eszköznek mi a sorsa? Az, hogy kalapálás során elveszítik iránta az érdeklődésüket. Mert akkor akasztják vissza a helyére az eszközt, amikor akarják. Menj vissza fiacskám a sarokba a következő hívásig. A csaj tart egy élő vibrátort, amit akkor használ, amikor akar, addig amíg az kimerül."


(Egy közismert magyar szakember mondta)

Nem írom le a nevét, mert akkor egyből @nyázások lennének.


Az embernek szerintem jár a boldogság, és ha ezt nem kapja meg otthon, akkor tennie kell érte valamit másutt. Mondjuk én azt vallom, hogy akkor szakítson előtte és utána legyen szeretője, ha komolyra nem is vágyik.


25F


Kort/nemet írjatok.


2012. dec. 26. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

nem csak egyfajta megközelítés van.

és ha visszagondolok a szeretőimre,minden én akasztgattam,osztottam be,hogy melyik nap,soha nem a nő.


amit meg te írsz,azt max nagyon keményen kiéhezett,magányos,elidegenedett férfival lehet megcsinálni,hogy így pattogtassa egy nő.

2012. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 isshosenkin ***** válasza:

Előre elnézést én fiú vagyok, de azért elég sok dolgot vágok, szóval talán én őszintébb leszek, mintha egy csaj vlaszol..


Röviden írom le.


Többféle nő létezik akinek szeretője van...Ebből leírok 5-öt.


1. olyan nő, akinek otthon minden rendben van, de ennek ellenére izgalomra, új élményekre vágyik.

2. olyan nő, akinek otthon nincs minden rendben, ezért máshol keresi a boldogságot, de mégsem hagyja ott a férfit.

3. ugyanaz mint a 2. de ő (3.) az új fiúért otthagyja a régit.

4. olyan csaj, aki szereti az önállóságot, azt, hogy azt csinál, amit akar, így azzal szexelhet, akivel akar, és nem kell lelkiismeretfurdalást sem éreznie.

5. aki hazudik, ésgátlástalanul kihasználja az embereket...

2012. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tuti Csernus. :)

Én 100% egyet értek vele. És hiába áltatják magukat sokan, ez így van. A nő önigazolást keres, és az ilyen nőnek a férfi csak eszköz, amit használhat. Fogalmazhatunk finoman, meg durván is, a lényeg ugyanaz.


25/n

2012. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 isshosenkin ***** válasza:
Amúgy eszközént is tud az ember nagyon boldog lenni...csupán hozzáállás kérdése...az, hogy mit gondolsz magadról..ennyire egyszerű.
2012. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek :)
2012. dec. 26. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!