Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátomat?

Figyelt kérdés
4évvel ezelőtt elkezdtem járni egy fiúval. Egy évig nagyon boldogok voltunk mindketten, mondhatni életem legszebb egy éve volt. Egy év együttlét után mivel nagyon sokat voltunk együtt, voltak kisebb veszekedéseink is. Én ezeket akkoriban nagyon túlreagáltam és elhagytam ezt a fiút és összejöttem mással. Kb6hónapig voltam együtt ezzel a másik fiúval, de beláttam, hogy a volt barátomat szeretem, aki eközben végig könyörgött hogy ne menjek vissza hozzá. Szóval 6hónap után, pont újévkor visszamentem a voltbarátomhoz. De sajnos a kapcsolatunk nem volt már a régi, folyton felhozta a régi dolgokat és megbántott sokszor. Sokszor szakitottunk hetekre, majd újra és újra kibékültünk. Amikor egyszer ilyen szakítosos héten mentünk keresztül, egy eléggé rossz állapotomban lefeküdtem egy fiúval. Miután kiderült, hogy mit csináltam egyre rosszabb lett a kapcsolatunk.2évig ment tovább ez a kapcsolat így, állandó veszedésekkel, annyi különbséggel, hogy többet más fiúra sem néztem és próbáltam mindent megtenni, hogy megbocsájtson. Öszintén tényleg megbántam, hogy elrontottam a kapcsolatunk, nem akarom mentségnek felhozni, de fiatal voltam és nagyon buta. Ez idő alatt elkezdett hazudozott, hogy hol volt és hogy kivel, lányokkal találkozgatott titokban, nem bízott meg bennem stb. Szóval 2év húzavóna után beláttuk, hogy ez igy nem müködik, szakítottunk,9hónap telt el azóta, de nagyon szeretem még őt és mindent megtennék, hogy kibékülhessünk és újra olyan legyen minden mint az az 1év alatt. Néha, pár havonta rám szokott írni, hogy mi van velem, ilyenkor úgy érzem, hogy nem vagyok számára közömbös, de vhogy sosem jutunk el odáig, hogy a kibékülésről beszéljünk, mert mindig vmi aprósággal véletlen megsértjük a másikat. Legutóbb kaácsonyi köszöntést írt, én visszaírtam neki hogy viszont kívánom, ö megköszönte, és azóta semmi hír róla. Úgy tudom azóta sincs barátnője, de éli az életét és különböző lányokkal látják mindenhol. Mit csináljak h visszaszerezhessem?

2013. jan. 2. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Az egy dolog,hogy te szeretnéd Őt visszaszerezni,az meg egy másik,hogy nem biztos,hogy megérné,hogy lenne értelme.Szerintem ha felteszed saját magadnak a kérdést,mennyire érné meg az energiát ez az ügy,akkor rájössz,mennyire nem illetek össze,így aztán kb. semennyire.Nyilván azért alakult így az életetek,mert nem vagytok egymáshoz valók.Ha azok volnátok,a mai napig békében éldegélnétek egymás mellett.Ebbe azért gondolj csak bele!Ráadásul annak idején elég jól elrontottátok mindketten,és ami egyszer megromlik,az már soha többé nem lesz ugyanaz.Szerintem inkább tovább kéne lépned,bármennyire is hiányzik,bármennyire is szereted.Néha az eszedre is hallgatnod kell,nemcsak a szívedre.
2013. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Felmelegítve csak a káposzta jó, szokták mondani.. Mindenesetre ha vissza szeretnéd kapni, akkor próbáld meg elhívni találkozni valahova. (ő biztos nem fog elhívni szerintem) Ha hajlandó találkozni, akkor még lehet valami esélyed.. ha másra nem akkor egy jó beszélgetésre.
2013. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!