Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek megszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek megszerettem egy 16 éves lányt 37 évesen?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit nagy a korkülönbség, de nagyon megszerettem, olyan kis aranyos, olyan kis fiatal éretlen, de ugyanakkor érett is szép kis cicije van már, lehet nem helyes, de nagyon megszerettem
2013. jan. 1. 12:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

oo, de ismerős a történeted... csak a leíró a csaj...

hát ha magántanárja vagy,következmények nélkül közeledhetsz...hosz nincsenek zsémbes kollegák meg irigy tinik ;)

2013. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
kedvel vagy szeret? nem ugyanaz..
2013. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szerintem szeret, mert volt hogy szeretkeztünk magánóra előtt mikor a szülök nem voltak ott
2013. jan. 1. 13:02
 14/20 anonim ***** válasza:
hát akkor mi a kérdés, ha lefeküdt veled, nem csak "kedvel"
2013. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

mindenesetre a leírás sokat elárul, hogy valójában nem a szíveddel hanem a farkaddal szeretnéd jobban :D mondjuk ebben nincs semmi fura, mert ezek a mai tinilányok nagyon dögösek. nem pedofília hanem perverzió ami sok férfiban megvan, de valljuk be elég ciki lenne felvállalni, hogy 37 évesen 16 éves lányt kúrogatsz. ha hagyja magát én azért lehet belemennék a helyedben!

25F

2013. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
most olvasom, hogy már meg is volt! te vén kujon :D
2013. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15-nek férfiak a farkukkal szeretnek :) :P
2013. jan. 1. 13:09
 18/20 anonim válasza:
ebből a kontaktbol semmi sem lessz törődj bele! a lány még fiatal, és lehet hogy most még igy érez de későb másra fog vágyni, fiatalabb srácokra hidd el. olyannyira nem tapasztalt még és céltudatos hogy el tudja dönteni hogy veled legyen és hogy komolyabb kapcsolatotok legyen.
2013. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ordas nagy FAKE kérdés :-)

A 37 éves tanárbácsi megkérdezi, hogy mit tegyen amikor már megfarkalta a kiscsajt magánórák előtt :-)


Bilibe lóg a kezed kisfiam, verd ki szépen magadnak valami osztálytársnőd fotójára aztán irány segíteni otthon a házimunkában!

2013. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te nem szerelmes vagy ebbe a kislányba, hanem rá vagy gerjedve. Vigyázz, mert ha ezt az apukája megtudja, ott szem nem marad szárazon... Én 18 éves voltam, amikor volt egy 30 éves pasim és apámat úgy kellett visszafogni, mert már ült volna be a kocsiba, hogy elinduljon rommá verni a faszit:)
2013. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!