Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen, hogy 16 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen, hogy 16 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Hát nem tudom, sosem volt bátorságom odamenni és elhívni egy lányt valahova. egyszerűen félek a visszautasítástól, nincs önbizalmam, ráadásul a mai lányok viselkedése nem igazán jön be(gondolok itt a cigire és a piára) meddig mehet ez így tovább? :S
2012. dec. 28. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg facebookon is rá írhatsz valakire, abban nincs semmi rossz, és elhivhatod valahová. :)
2012. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet normális lányokkal is ismerkedni, csak a helyet kell megfelelően megválasztanod:)

Semmiről nem vagy lemaradva, félned meg nem kell abszolút:)

2012. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Hát nekem se volt még barátnőm ugyan ezek miatt a dolgok miatt


és lassan 18 leszek

2012. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
hogyha 25 évesen kérdeznéd meg ugyanezt akkor talán fölmerülne az igen
2012. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az milyen, hogy 16 évesen még nem volt barátnőm?


Ugyan olyan mint 20 évesen. :DDD

2012. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19 éves koromig nem nèzett rám a kutya sem. Azt hittem hogy én így fogok megőszülni. De aztàn megváltoztak a dolgok. :)
2012. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16 évesen még semmiről nem maradtál le

komolyan, 18 évesen kezdhetsz el ezen gondolkozni, hogy milyen gáz már, de még akkor sem igazán, mert lehet, hogy nem is találtál volna a környezetedben olyan lányt, aki bejött volna

inkább az a gáz, hogy a mai lányok ilyenek (amúgy nem is mind ilyen)

2012. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Milyen? Olyan bénaság. Néhány év mulva majd felteszed a kérdést: Miért vagyok még mindig SZÜZIKE FIUCSKA?
2012. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok, csak a fiúkkal. Én ugyan ezen gondolkozom csak 15 éves vagyok :D Engem nem vonzanak az ilyenek, hogy cigi, bulik, pia. Én inkább sportolok, a barátnőimmel lógok ilyenek. Szóval nem tudom, te milyen környezetben mozogsz, de nálam a fiúk ugyan ilyenek. Bár a lányok is.. -.- xD
2013. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!