Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öt hónapos lesz a fiam elsején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt hónapos lesz a fiam elsején és lehet, hogy újra terhes vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég vettem volna egy nagy csomag gumit......
2009. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Vállald be! Úgyis kevés a magyar ember. Szükség van még az új nemzedékre.
2009. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is vállald be ha magyar vagy ;)
2009. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbizonyosodnék hogy tényleg az vagyok-e.

Elgondolkodnék rajta hogy lenne-e hely még egy kicsinek és beszélnék a párommal hogy ő mit gondol és utána valamilyen közös döntést hoznánk.

2009. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Úgyis gyesen vagy gondolom, munkát nehéz találni mostanában, vállald be.
2009. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Vállald be szerintem is , a gyereked szerintem nagyon örülne , egy kistesónak , a korkülönbség is nagyon jó lenne náluk ,együtt nőhetnének fel ... ( persze , ha anyagilag úgy állsz )... Majd írd meg létszíves, hogy döntöttél én kíváncsi lennék rá ... Minden esetre a legjobbakat.... :D
2009. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

felejtsd el az olyan hülyeségeket h vállald be, ha magyar vagy. undorító....


előszöris gondold végig, h tudnál e mind2 gyerekre ugyanannyi figyelmet szentelni, lenne e pénz mind2-t eltartani, tudnál e biztosítani 2 gyereknek megfelelő körülményeket, mennyire baj az, ha tovább nemtudsz visszamenni dolgozni. ilyen alap dolgokba kéne belegondolni, és nem abba h vállald be ha magyar vagy.....értelmes ember ugyanis nem szül 20 gyereket ha eccer 1re sincsen pénz, csak azért mert ő magyar. (ez amúgyis cigány szokás. ők vállalnak be minden gyereket)

2009. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Már bocsi, de ez milyen kérdés? Csak nem akarod megölni a saját gyereked...
2009. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az uccsóval. Szerintem gondold végig, ne pedig arra hallgass, hogy "vállald be, ha magyar vagy, úgyis sok a cigány.."
2009. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
egy értelmes nő igenis végiggondolja, h egy nem tervezett gyereket megtartson e vagy sem. sokkal jobb elvetetni (hiszen az még nemis egy gyerek), mint nyomorban felnevelni, ha egyáltalán feltudja.
2009. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!