Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elsején lesz 11 hónapos a...

Elsején lesz 11 hónapos a lányom és még esze ágában sincs felállni, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Ereje lenne hozzá, mert ha fogom a kezét kinyomja magát és feláll, de magától nem csinálja.
2010. máj. 20. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, majd fogja :) Egyszer csak felpattan és szalad :) de komolyan :) A kiságya le van már téve az alsó szintre? Van hely ahol lehetősége lenne rá? Az én fiam akkor állt fel, amikor letettük a kiságyat az alsó szintre, azonnal felpattant :) majdnem 10 hónapos volt
2010. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne izgulj feleslegesen. Az én kisfiam most 7,5 hónapos és kedden fordult meg először. Nem is aggódtam, mert az első fiam is (aki most 13 éves) későn fordult, későn állt fel, és csak 14 hónaposan!! indult el. Most pedig a helyi iskolai futballcsapatban játszik, futóversenyekre jár, tehát nem maradt vissza. Most a picinél sem aggódom, biztos ő is lustább a kelleténél, vagy nem elég érett a dologra, ahogyan a Tiéd is. Ne siettesd, meglátod, mindennek eljön az ideje és nem lesz semmi baj.
2010. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 10,5 hós volt a babám mire ült(!!!) egyedül. 14-15 hós volt mire elindult, nem sokkal előtte állt fel! Azóta úgy rohan, alig érem utol!

Türelem!

2010. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 26-án lesz 8 honapos ,ö feláll pár percig tartja magát,mászik mindenfelé,de viszont ha ülö helyzetbe hagyom azonnal fordul hasra és már mászik is.
2010. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!! Nagyon aranyosak vagytok:-)

Leraktam már az ágyát.

2010. máj. 20. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!