Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jedwardlove kérdése:

Merjem vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval Omegle-n összeismerkedtem egy sráccal. Ő 15 én meg 14.És be is jelölt skype-n meg beszélgettünk is de ő camozni akar. Én meg félek vele camozni,mert pl. ha nem értem amit beszél hozzám angolul az eléggé ciki.Már húztam-halasztottam,de itt az ideje dönteni.Mit csináljak?

#srác;angol;ismerkedés;barátok;kedvel;
2012. dec. 28. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Mi értelme? Max majd mutatja a tábláját : "show your tits", "flash" meg hasonlókat... De ha meg is kedvelnéd sok esélyt látsz rá, ha nem is magyar? Nyelvvizsga előtt hasznos lehet a tag, de camot nem ajánlom :D
2012. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Merd :D Ha esteleg nem is érted, az is tök vicces lehet :D

Nekem picit régebben egy görög csajszi volt a fogdokim, és az angol volt a közös nyelv. Én sem értettem mindent, meg ő sem, és tök vicces volt ahogy néha szerencsétlenkedtünk :D

2012. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezdjetek el nyugodtan camozni! Ha nem nagyon jó, akkor hagyjátok abba. Ha a camozás következményeket is hoz magával, akkor baj van. Jó a kérdésed és nagyon okos is vagy bizonyára.
2012. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nem lesz ezzel. Van google fordító :)


Egyébként ez így sokkal izgalmasabb, ha nem egy a nyelvetek. Én simán belemennék. Tök érdekes lehet.

2012. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. dec. 28. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz? Ha nem tolod le a bugyidat előtte, akkor semmit. Ha letolod másnap tuti a neten a leszel! :D
2012. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy a kiscicád állatorvos ("My pussy is vet"). Érteni fogja.
2012. dec. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Drága utolsó: hahahaha nagyon vicces :) azt nem mondtam,hogy analfabéta vagyok angolból,csak,hogy nem tudom még olyan nagy szinten :) Mindenesetre kösz az értelmes hozzászólást :D
2012. dec. 29. 18:14
 9/9 tinialfa válasza:
Remélem tudod, hogy amit mit az internetre felraksz, az ott marad.
2012. dec. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!