Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Barátom vs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátom vs kézilabda

Figyelt kérdés

17 éves lany vagyok és 14 éve kézilabdázok 6 éve a fradi utánpotlásában, az életem a kézilabdárol szol szinte az a mindenem, de van egy baratom is aki aztmondta h igy nemmehet tovabb hogy alig talakozunk mert nekem meccsek es edzesek vannak. valasztas ele alitott vagy o vagy a kezilabda.. 100 szazalekosan biztos benne hogy ot fogom valasztani de nemigylesz

nekem a kezi mindennel fontosabb, hogy mondjam meg neki vagy mit csinaljak hogy ne bantsam meg?


2012. dec. 28. 02:07
1 2
 11/11 KéziFun válasza:
Mint már sokan írták, elég önző dolog a barátodtól, hogy ilyet kér tőled. Ne dobj el 14 évi munkát egy rövid kapcsolat miatt. Mert ha ilyet kér tőled, nyugodj meg, hogy nem lesz hosszú életű a dolog. Állítsd te is válaszút elé, vagy elfogad a kézilabdával együtt, vagy keressen magán új barátnőt, nem érdemel többet. Ha most abbahagod a kézit, később nagyon nehéz lesz visszakerülnöd, főleg egy Fradi szintű csapatba...
2012. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!