Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Barátom vs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátom vs kézilabda

Figyelt kérdés

17 éves lany vagyok és 14 éve kézilabdázok 6 éve a fradi utánpotlásában, az életem a kézilabdárol szol szinte az a mindenem, de van egy baratom is aki aztmondta h igy nemmehet tovabb hogy alig talakozunk mert nekem meccsek es edzesek vannak. valasztas ele alitott vagy o vagy a kezilabda.. 100 szazalekosan biztos benne hogy ot fogom valasztani de nemigylesz

nekem a kezi mindennel fontosabb, hogy mondjam meg neki vagy mit csinaljak hogy ne bantsam meg?


2012. dec. 28. 02:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kompromisszumot kéne keresni. nem állíthat egy ilyen választás elé. ha nem sikerül találni, dobd ki.
2012. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
dobd fejbe egy kézilabdával
2012. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 fospuska ***** válasza:
100%
keress egy kézilabdás (vagy egyéb sportoló) palit,az megért.
2012. dec. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjen már ki a meccseidre, meg foglalja el ő is jmagát, azért az edzés mellett is lehet találkozgatni.
2012. dec. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell hogy értse. Ha nem érti meg, akkor meg szakíts vele! 14 éves munkádat ne hagyd, hogy tönkre tegye.
2012. dec. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Őszintén szólva azután, hogy a barátod ilyen helyzetbe hoz téged, hogy meg akar fosztani attól amit szeretsz a saját hasznára, ráadásul még olyan gizda is, hogy biztos benne, hogy ő nyer egy iszonyatos nagy fa**kalapnak képzeltem el. A Kézilabdát semmíképpe se hagyd abba.
2012. dec. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én elfogadnálak így,a hogy vagy!

Ne add fel az álmodat! Ha a pasid szeret, akkor támogat a célod elérésében. Ha nem, akkor csak önző, egoista p*cs. Már bocsi.

2012. dec. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Kézilabda.
2012. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sportoló nő? Az álmom! Nekem sajnos nem volt még sportoló barátnőm (én sportimádó vagyok, de nem nézni a TVben, hanem csinálni és meccsekre járni).


Ha az én barátnőm lennél, én kijárnék a meccseidre. És sose tennék fel iylen választási lehetőséget. Amúgy sportolni most tudsz, barátod meg bármikor lehet.

2012. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy támogasson téged a sportban, ha meccsed van menjen ki veled, segítsen amiben tud

Miért kéne választanod? Ez önzőség tőle

2012. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!