Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van oka, hogy ezt csinálja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van oka, hogy ezt csinálja az exem?

Figyelt kérdés
már vagy egy éve mentünk szét (én szakítottam) békés körülmények közt, azóta is szoktunk beszélgetni. De amikor érdeklődik a dolgaim iránt, mindig kioktat, hogy mit hogyan kellene meg hogyan nem kellene csinálnom. mindig csak az észt osztja, hogy szerinte mit rontok el és hol, miért nincs még másik pasim, stb. Nem értem, hogy miért szól egyáltalán bele amikor ez nem is az ő dolga?
2012. dec. 26. 03:10
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Van!


Bűntudata van (például amiért dobott), vagy csak barátilag törődik veled.

2012. dec. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő egy ilyen típus. Némely /amúgy nem kevés/ emberre jellemző, hogy nem, vagy csak nagyon nehezen tudja elfogadni, hogy másnak más véleménye van, esetleg másképpen cselekszik mint ahogy ő gondolja. Ez a tulajdonság nehezen változik. Az, hogy szakításotok után egy évvel is "foglalkozik veled", azt jelentheti, hogy nagyon nem vagy neki közömbös.
2012. dec. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utóbbit eléggé valószinütlennek tartom, mert van uj párja és mondta is, hogy már nem érez irántam semmit
2012. dec. 26. 03:39
 4/4 anonim ***** válasza:
finoman tudasd vele, hogy a saját dolgával törődjön.
2012. dec. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!