Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek arra mi a magyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek arra mi a magyarázat ha valaki szeretőt tart a párja mellett?

Figyelt kérdés
Miért nem hagyja akkor ott azt akivel van. Miért tölt vele még éveket úgy, hogy más is van a képben. Tudom, családoknál lehet erre ok a közös gyerek. De ha ilyen nincs, akkor miért nem mennek külön?
2012. dec. 25. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre több magyarázat is van,nem egy férfi szereti bagyon a párját de hiányzik az izgalom,a kaland ami ugyanúgy nõk esetében is megesik!Csak ez hajtja õket de aztán szeretnek a megszokott fészekbe visszamenni.A másik pedig,hogy nem kap meg mindent,de túlságosan összenõtt a párjával,tehát nem hagy ott egy biztosat egy bizonytalanért.Szerintem.36N.
2012. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mostanában az a probléma, hogy senki nem éli ki magát eléggé egy komoly kapcsolat megkezdése előtt. Alapjáraton azt sem értem, hogy egy tizen-, vagy huszonéves embernek minek komoly kapcsolat.
2012. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fospuska ***** válasza:
a szeretővel sokszor olyanokat is meg lehet csinálni,amiket a feleséggel nem. lehet ez análszextől kezdve a bázisugráson át bármi,amire az asszony nem hajlandó vagy nem képes.de ez mindig csak egy, max 2 dolog,ami miatt a palik kicsit eltekeregnek. a nőknél meg a rosseb tudja. :)
2012. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
szerintem agyi probléma. Egy fa testápoló segítene az ilyenen!
2012. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a szeretővel mindent meglehet beszélni....tapasztalat...és idő kérdése,mikor lép le az illető a szerető miatt...ha mindketten akarják,akkor ez is meg fog történni...
2013. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!