Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év után már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után már nem vagyok szerelmes, nem kívánom. Maradjak vele?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, de nem vagyok már szerelmes.

Ha nem vagyunk együtt, hiányzik.

Sok probléma volt eddig a kapcsolatunkban, most jutottunk el oda, hogy összecsiszolódtunk...

De már szinte nem is kívánom, bár ez nem tudom, hogy miatta, vagy egy családtagom halála miatt van-e..


Már nem vagyok biztos ebben az egészben... Ti mit gondoltok? Maradjak vele, vagy lépjek..?:(

Ráadásul bennem van a félsz, hogy mi lesz, ha ő is eljut odáig, hogy így érez mint én, és esetleg megcsal.. Mert hát férfiból van :(


2012. dec. 24. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha már nem érzed, hogy vele KELL lenned mert ő a nagy ő, akkor szerintem hagyd. beszéld meg vele és lépjetek tovább, mert innentől már csak szenvedés lesz az egész
2012. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se hagyd ott. Lehet úgy érzed nem vagy szerelmes de ha szakítanál vele, 2 hét mulva szenvednél és megbánnád az egészet. Mozduljatok ki többször, csináljatok közös programokat.
2012. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De semmi kedvem kimozdulni se... :(

Nem vele van a baj ezen a téren, hanem velem. Utálom ezt a hideget, korizni mehetnénk, de olyan drága..

2012. dec. 24. 22:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is volt szerelem.
2012. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De, tényleg volt.

Pár napja múlt el, ma szembesültem vele... :(

2012. dec. 24. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizonytalan vagy, szakíts vele, ha érzed hogy megbántad, akkor rossz döntés volt. Ha nem, akkor jó. Próbálj valamit..
2012. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelem nem múlik el 1 év alatt. Ne csapd be magad, és ne keverd a szerelmet a vonzalommal, és a fellángolással. Egy lapon nem említhető.
2012. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Öszintén ha ez a nagy láng elmulik miért kell szakitani?? Ha szereted miért?? Akkor életed végéig évente más pasival leszel hogy mindig szerelmes legyél?? Nem támadlak ne vedd annak csak engem is pont ilyen okkal hagytak el. A szerelem elmulik szeretet marad:D
2012. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok, utolsó.

Csak hát ez is itt van, hogy nem kívánom a szexet. Ami lehet, hogy a gondjaim miatt van, de lehet, hogy a páromat nem kívánom csak.


Fogalmam sincs..:((

2012. dec. 24. 22:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy éreztem, de másfél évig húztam a szakítást, azaz addig agyaltam rajta de nem tettem meg... valami mindig visszahúzott... aztán tavasszal megtettem, mire már kiheverte én megbántam... még összejöttünk 2 hónapra de ő már kiszeretett belőlem... életem egyik legnagyobb hibája volt hogy anno elhagytam, de már visszacsinálni nem tudom... megbántam, elvesztettem azt akit a mai napig szívből szeretek...
2012. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!