Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer voltam szerelmes. Vagy 4 éve. Akkor valahogy egyből éreztem. Akkor tudatosult bennem, amikor úgy tűnt, hogy a srác is szerelmes belém, mivel egy haverja ezt mondta nekem. Aztán persze kiderült, hogy ez egyáltalán nem igaz. Most viszont nem tudom mit érzek. Főleg hogy a legjobb barátomról van szó, így még összetettebb a helyzet. Nem akarok belé szerelmes lenni, mert az elég sok gondot okozna, ugyanakkor mostanában nem tudom eldönteni, hogy mit érzek iránta. Nem tetszik, de vonzódok hozzá. Valaki tanács?
2012. dec. 23. 22:49
 1/2 A kérdező kommentje:
17./L
2012. dec. 23. 22:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy szerelmes vagy-e?

[link]

2012. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!