Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol legyünk szilveszterkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol legyünk szilveszterkor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A pasimmal szeretnénk együtt szilveszterezni, de nem szeretnénk szórakozóhelyre menni. Elvileg úgy volt hogy nálunk leszünk, de az anyám keresztbe tett, a "B" opció az volna, hogy náluk leszünk, de én utálok ott lenni, és gyűlölöm az anyósomat. A barátom mondta, hogy szeretné ha nála lennénk, hogy az anyósom ne legyen egyedül (anyósomnak nincs férje), de én legszívesebben megmondtam volna neki hogy nem érdekel ha az anyja egyedül lesz. Nem tudom mi legyen... az én szüleim is elváltak, de nemhiszem hogy apukám engedné hogy nála legyünk.. előre is köszi a segítséget! 16/L

2012. dec. 24. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a mai anyósok...


Mondd meg neki szépen, hogy nem kedveled az Anyukáját ezért, ezért és ezért... Lehet beszél a fejével és leáll... Az én Anyám egyszer úgy kezdte, megint miféle ribancot hoztál haza? :) Én nevettem rajta, de a barátnőmnek nem tetszett és szólt is, hogy ez kicsit kemény volt, szóltam Anyunak, ő elnézést kért és azóta teljesen jóba vannak, remélem segitettem. 17/f

2012. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az anyósod? Csak akkor lesz az anyósod ha már összeházasodtatok.:)
2012. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) igazából az anyósom olyanokat csinál, hogy direkt keresztbe tesz nekünk hogy ne tudjunk találkozni, kitalál dolgokat, és arra bíztatja a barátomat hogy titkolózzon...
2012. dec. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!