Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek, adjatok tanácsot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek, adjatok tanácsot, hogy hogyan legyünk túl ezen a problémán?

Figyelt kérdés

A barátom kb két évig szerelmes volt egy lányba, de nem jött össze a dolog sehogyse, viszont mindvégig jóban voltak nagyon, így folyton reménykedett, hogy hátha a csaj majd meggondolja magát.

Közben volt egyszer egy barátnője kis ideig, de ott egyik fél se szerette a másikat, csak úgy összejöttek, meg volt még egy néhány alkalmas szexkapcsolata, de ezek nem feledtették azt a lányt.

Aztán megismert engem, láttam rajta, hogy egyből megtetszettem neki, és egyből nagyon jóban lettünk,ez magától értetődően így alakult ki, mivel mindenben olyan, mint én, ugyanazokat a dolgokat szeretjük, egyforma a világnézetünk, mentalitásunk... Mikor megismerkedtünk, végig ott volt az a lány is (ez egy több napos program volt), és végig velem volt.

De nem hajtott rám konkrétan, mivel nekem itt még barátom volt. Aztán egy idő után minden egyes nap találkoztunk, eleinte éreztem, hogy csak tetszem neki, meg jól érzi magát velem nagyon, de aztán valami hirtelen megváltozott és láttam rajta, hogy már máshogy néz, ahogy csak az tud nézni, aki beleszeretett a másikba.

Végül a másik lánynak megmondta, hogy már nem akar tőle semmit, mert én kellek neki, és ezért fog mindent megtenni. Nekem is elmondta, hogy mi a helyzet, mert előtte sokat beszéltünk már erről, hogy az a lány mennyire kellett neki... De mondta, hogy igaz már nem akarná őt semmiképp, de nem múltak el ilyen hirtelen az érzései.

Ennek nem örültem, de végül még több hetes ismerkedés után összejöttünk. Addig nem is találkozott egyáltalán azzal a lánnyal, ha volt valamilyen baráti összejövetel és az a lány is ment, akkor ő nem... de ezt már eléggé nehezményezték a többiek, így ez nyilván nem fog így maradni, elkerülhetetlen, hogy néha találkozzanak.

Gondolom az érzései még mindig nem teljesen múltak el, én viszont úgy érzem nem tudnám ennek a lánynak a közelségét elviselni... Most mi legyen? Ha én azt mondom, hogy így nem megyek, akkor én leszek a hisztis barátnő, de ha megyek akkor pedig végig csak erre fogok gondolni és csak elrontom a hangulatot... de szerintem akkor se normális dolog, hogy jóban legyenek ezek után. Pedig egyébként nem vagyok egy féltékeny típus cseppet sem, de azt hiszem ilyen helyzetben mások is azok lennének.

Kérlek, segítsetek! Hogy lehetne erre megoldást találni, ami mindenkinek jó? Hogy beszéljük ezt meg?

Aki végigolvasta, légyszi írjon!

22L


2012. dec. 11. 01:35
 1/7 omba ***** válasza:

"Gondolom az érzései még mindig nem teljesen múltak el, én viszont úgy érzem nem tudnám ennek a lánynak a közelségét elviselni.."


Miből gondolod?

Mit bántott téged az a lány, akivel a pasidnak nem jött össze semmi?

Úgy old meg, hogy ezt neki mondod el.

2012. dec. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Abból gondolom, mert ő maga mondta, hogy nem múltak el az érzései iránta, ez nem olyan nagyon régen volt, azóta nem változhatott sokat ez a dolog.

És egyébként is gyakran szóba hozza, meg foglalkoztatja, hogy majd mihez mit szólna az a csaj...stb, nem csak bebeszélem magamnak sajnos... ez tény, hogy így van, csak erre a helyzetre érdekelne a megoldás. :(

2012. dec. 11. 01:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre nincs megoldás sajnos

Nem múltak el az érzések persze .. Ennyi idő alatt nem is mulhatnak...

De veled van

Próbáld meg elviselni mert hisztizni felesleges úgy csak eltaszitod

2012. dec. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te attól félsz, hogy esetleg lefekszik azzal a lánnyal vagy csupán nem szeretnéd még azt sem, hogy beszéljen vele?


Úgy vélem az elsőtől nincs okod tartani, a másodikat meg le kell nyelned. Barátok ennyi, de veled van és téged akar.

2012. dec. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omba ***** válasza:

Attól nem kell tartani, hogy lefekszik a másik lánnyal, mert az magasról leszrja.

Attól tart a kérdező, hogy ő csak egy pótlék, azt hiszem, hogy ez így is van.

2012. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja, pont ez a pótlék dolog a problémám...

És igaz ez ellen nem tudok tenni úgyse. :(

2012. dec. 11. 09:46
 7/7 omba ***** válasza:

Igen, erről beszélj vele, nem a buli a kérdés.

Mondjuk az ilyen reménytelen szerelmek, mint az övé képesek "betokozódni", - benne marad az ember lelkében, mindenféle cselekvés nélkül is, annak láthatóan semmi realitása nincs.

De nem irigyellek.

2012. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!