Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki nagyon tetszik nekem, de nem merek kezdeményezni, 0 tapasztalattal és 0 alatti önbizalommal :D Tudnátok adni valami tanácsot? A többi lent!

Figyelt kérdés

Az egyik (lány) "barátom" próbált segíteni és kicsit faggatta rólam amiről én nem tudtam, amikor elmondta azt mondta nem akart válaszolni arra hogy szeret-e vagy nem, ez jelent valamit?A koromhoz képest még elég korai, de még soha nem éreztem igy 1 lány iránt se, létszives segítsetek! Ez elég lányosan hangzik, de szinte fáj hogy nem lehetek vele együtt.Nem csak azért akarok vala járni hogy legyen valakim hanem azért mert ... köhm :) értitek!

Jelen az valamit hogy nem akart neki válaszolni rólam, nem én kértem meg.


2012. dec. 6. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hiába mondunk bármit akkor is nyuszi maradsz és nem fogsz odamenni, szal innentől tárgytalan is a dolog.
2012. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak 1 jó ötlet kellene, hogy mivel tudok kedveskedni stb és már ott is lennék mellette :)
2012. dec. 6. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, én is ilyen vagyok egyébként mint te kérdező. Hozzáállásügyileg reménytelen eset. bár te annyival még egy fokkal különb vagy nálam, hogy te még akarnád is, én meg még akarni sincs kedvem :D Szóval az ilyeneknek valóban kár a jó tanács. Bár egyet azért fogadj el útravalónak: NE ! AKARJ! NEKI! KEDVESKEDNI! eltúlzottan semmiképp se, mert egy sheggnyaló leszel, nem kapcsolatképes.
2012. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyira sikerült felhíznotok,hogy holnap biztosan próbára teszem magam, már csak hogy nem higgyetek s*ggnyaló ócska p*csnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 6. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
FElhíztál? nem attól leszel seggnyló, hogy nem mész oda, hanem hogy túl sokat bókolsz, nagyon lesed a kívánságait, túlságosan meg akarsz felelni neki! AZ ilyeneket a nők rendszerint rétegekben szarják le.
2012. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a hiba miatt, épp még el se kezdtem :) csak valahogy el kell indulni, de látom felesleges volti innen kérdezni, 1 normálist választ se kaptam!!!!!!!!!
2012. dec. 6. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:

MErt erre nem létezik. Egyrészt egy ócska buta az aki itt kérdezgeti ezeket. Miért? Mert nem ismerünk semennyire se téged és igényeidet, személyiséged, előzménytörténeted, sem pedig a nődre vonatkozóan ugyanezt. Vadidegenektől egyszerüen ilyen körülmények ismerete nélkül nem lehet! elvárni, hogy megoldják helyetted a te belső személyiségbeli és szituációs hiányosságaidat. Ezt csak saját magadnak kell tudnod felmérni, kilogikázni, és megoldani. Nem fognak a kábel túloldalárol neked barátnőt tolni a kommentelők a képedbe.

Eleve tapasztalatot is csak úgy tudsz szerezni,ha sokat vagy pinaközeleben. De ha nagyon megy a rendes nőkkel ,akkor prostiztasd ki a farkad, személyiséged, majd ők beleráznak a mit miértbe! Ennyit lehet csak tanácsolni.

2012. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mond mit szeretnél tudni ahhoz hogy tudj segíteni megpróbálom részletesen leírni!
2012. dec. 6. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem érdekel. De látod, mennyire topbzódnak itt az emberek, hogy tudjanak segíteni szegény elveszett fejednek. Hiába írod le, hiába írsz egy telenovellát az életedből, akkor sem látjuk át kellően. Egyszerüen ehhez ott kell lenni veled a helyzetekben,látni kell te mit csinálsz/mit nem, a nő úgyszintén. Ezt , ezeket a rezdüléseket nem lehet leírni csak úgy. Egyszerüen tegyél le erről,hogy itt kérdezed ezt meg,mert úgysem leszel vele előrébb /szerintem/. Többre mész,ha valaki olyantól kérsz segítséget, aki ismeri mi is a helyzet testközelből! Főleg veled mi a helyzet! és persze nem basz át jóindulatból, haverságból.
2012. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy megoldottad-e már a helyzetet, de azért válaszolok. Az előttem íróknak abban igazuk volt h nem lehet megmondani hogy mit csinálj mivel nem ismerünk és azt se írtad h hány éves vagy, mennyire ismered a lányt stb.

Ennyiből csak azt tudom tanácsolni hogy beszélgess vele akár semleges dolgokról, próbáld meg jobban megismerni, így nem leszel annyira félénk és tudsz majd kezdeményezni.

Arra viszont vigyázz hogy ne kerülj a barátzónába. Tegyél néha olyan megjegyzést amivel sejteted hogy tetszik, próbálj meg kettesben maradni vele...

Remélem tudtam segíteni :D

2013. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!