Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem 1 lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem 1 lány, de nem igazán merek kezdeményezni, mert eddig csak kudarcom volt, tudnátok adni valami tippet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egyik (lány) "barátom" próbált segíteni és kicsit faggatta rólam amiről én nem tudtam, amikor elmondta azt mondta nem akart válaszolni arra hogy szeret-e vagy nem, ez jelent valamit?A koromhoz képest még elég korai, de még soha nem éreztem igy 1 lány iránt se, létszives segítsetek!

14/F


2012. dec. 5. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélgess ezzel a lánnyal. Kezdheted bármilyen ártatlan szituációval, ha máshogy nem megy, valami sulis témával (pl. órán nem tudtál leírni valamit, elkérheted-e) és legalább megvan a lehetőség a beszélgetésre.


Az ilyen másokat küldés mindig rosszul jön ki. Légy bátor, csak 14 éves vagy, nincs semmi abban, ha nem jön össze.


Engem kb. 10 évesen törtek úgy össze, hogy azt nem kívánom sokaknak. Nyilván akkor még mindenki éretlenebb volt, de borzalmas volt átélni. Később mégsem volt rám hatással, magasról tettem rá. Tehát bátorság, nincs veszteni valód.

2012. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, nem én küldte csak mivel vele megbeszélek mindent önkényesen próbált segíteni, és az jelent valamit hogy nem akart neki válaszolni, az egyik legjobb bnője.Egyébként meg még soha nem volt ilyen érzésem, szinte fáj hogy nem lehetek vele együtt!
2012. dec. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!