Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sok lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány, miután visszautasított egy fiút sokszor, és a fiú feladja, nem mer kezdeményezni? (bővebben jobban kifejtve)

Figyelt kérdés

tehát, van egy pali (aki nem mellesleg már palimadárnak számít, mert), hónapokon, majd két éven udvarol egy lánynak.

a lány természetesen folyamatosan elutasítja, és már lassacskán feljelentéssel is fenyegeti.

így, a srác most már veszi a lapot, és angolosan távozik, de a lány bármikor megtehetné, hogy felkeresi.

később, lassan, nagyon lassan leesik a lánynak, hogy hoppá, talán nem kellett volna olyan "hamarinak" lennie.

ezért elkezd vágyódni a fiú után. a kérdés az, hogy ezek után nem az lenne természetes, hogy a lány, akármilyen ürüggyel, de felkeresi a srácot?

vagy legalább jelezné valahogy (nem női "jelekkel", amiket képtelenség dekódolni, mint például kétszer hátranéz rá a buszon, hanem valami konkrétummal), hogy meggondoltam magam, ha szeretnéd, itt vagyok!

de nem, a nő akkor elkezdi mondani a mantrát, hogy a fiúnak kell kezdeményezni - csak épp azt felejti el, hogy nem a kapcsolat ELEJÉN vagyunk, ráadásul a fiú több hónapon át udvarolt, és számtalanszor elutasította.

de valamiért ezt nem fogja fel néhány nő.

vajon sok lány miért nem érti meg mindezt?

(és ez komolyan megtörtént, történik, tegnap pont volt egy ilyen kérdés...)


2012. máj. 18. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az logikus, hogy ilyenkor a lánynak kéne valamit tenni, elvégre hosszú, fáradságos munkával hajtotta el a fiút. Miért is kéne a srácnak bármit tenni? Nem arról van szó, hogy végre belátta, olyan szekér után fut, ami nem veszi fel? Egyébként én nem hiszek ebben. Az a lány, aki ilyen módon egyszercsak megvilágosodik, csak a rajongást hiányolja, ami addig körülvette. Mert akárki is kajtat az ember után, az mindig egy bók valamilyen szinten. Szóval ha konkrét esetről van szó, akkor azt ajánlom a srácnak, hogy sz*rja le a lányt. Ha akar valamit, majd tesz érte. Elvégre manapság nem veszik ezt a "ki kezdeményezhet?" dolgot olyan szigorúan.
2012. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég valószínűtlen, hogy a lány időközben megszerette a fiút... Inkább csak "hiányzik mellőlem valaki", vagy "bárcsak lenne bárkim" érzés kerítette hatalmába, s ő a "legkönnyebben megszerezhető préda". De akárhogy is, a lánynak kellene ilyen esetben kezdeményeznie. Mit várna el a sráctól azok után, hogy többször, egyértelműen és véglegesen elhajtotta?

Én sem próbálkoztam újra a volt páromnál, amikor szakított velem, mert olyan egyértelmű volt az a szakítás. (Aztán persze az én hibám volt az, hogy nem próbálkoztam, mert ha próbálkozom, meggondolta volna magát... Elvárta volna tőlem, hogy visszaesdekeljem magam hozzá, és benne lett volna, hogy folytassuk... Ez később derült ki, hónapokkal a szakítás után. Természetesen nem jöttünk újra össze.) De akkor is abszurd lenne, ha még neki kellene próbálkoznia...

SOSEM az a fél próbálkozik, aki kidobta a másikat!


(25/L)

2012. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok, az utolsó mondatomat pont fordítva írtam.

szóval SOSEM az próbálkozik újra, akit dobtak. Vagyis nem így kellene lennie. Ha valaki is újra akarja kezdeni a kapcsolatát a volt párjával, az szerintem normál esetben az a fél, aki a szakítást kezdeményezte. Ő könnyebben mondhatja ugyanis, hogy "meggondoltam magam".

2012. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Aki ennyire nem tudja, mit akar, nem lett volna két évig ilyen következetes.
2012. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a férfinak meg kellene állni a lány előtt és elküldeni a jó k*rva any*ba
2012. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!