Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elfelejteni egy srácot, és ezért nem tudok járni valakivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. szept. 5. 10:04
 1/5 anonim válasza:
0%
Szerintem amíg szerelmes vagy abba a fiúba ne akarj mással járni,mert úgy se lesz jó.Inkább keress egy legjobb barátot idövel elfelejtetei a gonjaidat föleg ha fiú.ök jobb barátok mint a lányok!
2007. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szia!!!Szerintem ha annyira nemtudod azt a srácot elfelejteni,szerintem próbálkozzatok meg vele újra járni!!!Ha meg már ez nem lehetséges,akkor meg bírd ki nélküle,egy idő utánn ugyis elfelejted!!!Sok sikert neked!!!
2007. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mindig úgy voltam vele, hogy előző kapcsolatom személyét, csak akkor tudtam elfelejteni, ha egy olyan emberrel - férfival - találkoztam, aki képes volt elfeledtetni velem. Amikor megtaláltam ezt a férfit, akkor már nem is gondoltam arra a korábbira, csak ő létezett. Ha megérkezik az a férfi, akiben látsz valami fantáziát az első pillanattól kezdve már eszedbe sem fog jutni más.

2007. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is pont ebben a helyzetben voltam,szerintem el kell telni jó sok időnek,addig is járj szórakozni,bulizni barátnőiddel,érzelmek nélkül pasizz flörtöjj és közben keresd az igazit,ne utasits vissza senkit!Azt a fiút el kell felejteni!!Vele nem volt az igazi minden mert vége lett,olyan fiút kell találnod aki megbecsűl és igazán szeret!És majd lesz ilyen,nekem is sikerült,több mint egy év szenvedés után!Ha megtalálod akkor majd tudod mondani hogy nem kell neked az a pasi!Erősnek kell lenni,nehogy már egy pasi irányitson!Sok sikert!!

2007. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En is ebben a hejzetben vagyok, de en marv nem birom nelkule es nem ojan konnyu elfelejteni mind mondja:((
2010. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!