Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben, melyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben, melyik fél hibásabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sok olyat hallok,illetve olvasok,hogy némelyik nő összejön egy bunkó pasival,aki folyamatosan alázza,illetve alpári módon beszél vele,aztán feljön panaszkodni,hogy nem jó neki ez így,kikéri a véleményeket,de hát ő szakítani nem szeretne,mert csak szerelmes.


Szerintetek a nő a hibás,aki hagyja hogy folyamatosan megalázzák,és nem lép,vagy a férfi,aki megteszi?



2012. dec. 22. 16:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ő nem oda Fejér megyei 32-es


Kiállnék mellette,megbántani se akarom,de többet keres a csávónál,van saját lakása!

Akkor miért nem lép ki a kapcsolatból,ha folyton csak panaszkodik nekem,jót nem tud mondani......

gyerek nincs,közös ház nincs......

2012. dec. 22. 18:37
 12/16 A kérdező kommentje:

A barátság,barátság,mellette álltam,meghallgattam mindig ha gondja,baja volt!

De ha egyszerűen az a véleményem,hogy magatehetetlen,akkor nem tudok megváltoztatni azt,hogy mit gondolok,nem is csúnya,találna is mást.....

2012. dec. 22. 18:39
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért panaszkodik neked, mert te meghallgatod és együtt érzel vele. Ha megint nekiáll panaszkodni, akkor használj keményebb szavakat, mondd meg neki amit gondolsz csak őszintén akkor is, ha nem fog neki tetszeni. Azért kérdeztem, hogy Fejér megyei-e, mert nekem is van olyan ismerősöm, akinél ugyanez a baj szinte betűről etűre amit leírtál. Mennyi ilyen kapcsolat lehet még, de mennyi...:(
2012. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Pont ez az!

Rengeteg ilyen kapcsolat van.

Keresztanyám összejött egy roma férfival,van egy 11 éves kislánya!

Múltkor veszekedtek,mert részeg volt a csávó,betörte az orrát,spriccelt a vér,a 11 éves kislánya törölte fel,a feljelentést másnap visszamondta.

2012. dec. 22. 18:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Visszamondta, mert megfenyegette a férfi. A rendőrségtől ebben az országban nem lehet segítséget várni ilyen eseteknél. Semmit nem csinálnak!
2012. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ebben látod egyetértek veled 36-os!

Tavaly Szilveszterkor buliztunk,hangos volt a zene,az utcánkban lakik egy roma család,átjöttek verni a kaput hogy hogy képzeljük h bulizunk,őket meg nem hívjuk meg,beugrottak

a kerítésen is,és megfenyegettek minket,ekkor én kihívtam a rendőröket,azt mondták hogy kijönnek 20 percen belül,azóta is jönnek,hátha majd most Szilveszterkor!

2012. dec. 22. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!