Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lenne szemétség?

Figyelt kérdés
Nemrég egy házibuliban voltam, nem ismertem előtte a házigazdát, a barátnőjét viszont igen, ők egy pár. A buli elején összehaverkodtam a házigazdával, barátnőjével viszont mindig is jó kapcsolatunk volt (amikor találkozunk mindig csókolózással ér véget. ez olyan 4 szer fordult elő az 5 alkalomból). Szóval a barátnővel jóba vagyok, most se sikerült máshogy, míg a házigazda beszélgetett a többiekkel mi elkezdtünk csókolózni és sikerült kettesben maradni egy ideig a bulin uh le is feküdtünk. Azt hallottam másktól, hogy szemét húzásnak tartották, gerinctelen vagyok, én viszont nem érzem annak. Szerintetek?
2012. dec. 21. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg az vagy!Én sose lennék képes ilyenre!Egy gerinctelen alak vagy!
2012. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd megtudod, ha lesz barátnőd, aki, a hátad mögött kufircol, miközben te a haverokkal cseverészel.
2012. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te ezt tényleg komolyan kérdezed? Elmész egy buliba amit egy pár rendez és meghúzod a házigazda barátnőjét. És ezt a világ legnormálisabb dolgának tartod... Hová tart a világ??
2012. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátom te szó szerint egy sz@r szemét sz@r alak vagy!
2012. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy szemét, de a csaj is!
2012. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy gerinctelen,nyugodj szépen meg .)


Te egy nagyon tudatlan,tanyasi proli vagy,és remélem lesz egy ilyen barátja a jövőbeli barátnődnek!



"Azt hallottam másktól, hogy szemét húzásnak tartották, gerinctelen vagyok, én viszont nem érzem annak. Szerintetek?"


Amúgy ez alapján nekem kissé kamu szaga van!

De szintén nyugi,kamu kérdéseket kirakni,és élvezkedni a válaszokon,megint csak elég szánalmas .))))

2012. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De a csajnák van barátja!!!!! Ez tényleg szemét húzás volt!

De a csaj részéről is! Gratulálok nektek!! :s

2012. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És sikerült élve távoznod? Na ez a nagy dolog!


Hozzászólók, azért a csajról se feledkezzünk meg, ő se semmi, ha ilyenben benne van. Pont összeillik ez a kettő. Remélem sose lesz dolgom ilyennel.

2012. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem kamu képzeld annak mi értelme lenne, hogy névtelenül kamu kérdést írjak ki?
2012. dec. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!