Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs is világvége, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs is világvége, bennem kábé lejátszódik (hogy kerüljem el? )

Figyelt kérdés
Hát...eljutottam arra szintre, hogy már semmi sem érdekel. Annyira unatkozom, h az már fáj. Akármilyen extrát, akármilyen luxust élek át, untat. Mindent megunok hamar. Nem ez az igazi gazdagság. Teljesen mind1 mi történik, én csak vállat vonok. Nem törekszem semmire, beérem azzal ami van. Nem vagyok boldogtalan, de boldog sem. Inkább olyan semleges: hideg ,közönyös, életunt, üres, semmi, hulladékgyüjtő...etcetera...Ugyanígy rossz meg jó sem vagyok, hanem csak úgy vagyok. De a környezetemet zavarja ez a fajta életmód, azt móndják, azér vok ilyen, mer nincs normális komoly párkapcsolatom. Sztetek tényleg ezér van. Sztem inkább fordíva, azér nincs párkapcsolatom mer ilyen vagyok.

2012. dec. 21. 10:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most addig fogsz ilyen kérdéseket kiírni a "depressziódról", amíg valamelyik csaj rá nem cuppan a hangoztatott gazdagságodra?


Komolyan, hányadik kérdésed ez már kötényben?

2012. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
18 vok, és Debrecenben élek. Nem hinném, h sok lány lenne itt akiilyen korú, és itt lakik. Így nem fognak "rámcuppanni"
2012. dec. 21. 13:59
 13/13 Bogesz:) ***** válasza:

Ne is törődj a gonosz megjegyzésekkel;)Igen, szerintem is az a baj hogy nagyon lonely vagy:(:P Próbálj ismerkedni, és nyűgözz le másokat a magabiztosságoddal, és dumáddal:P;))

sok sikert!!

16/L

2012. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!