Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs is világvége, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs is világvége, bennem kábé lejátszódik (hogy kerüljem el? )

Figyelt kérdés
Hát...eljutottam arra szintre, hogy már semmi sem érdekel. Annyira unatkozom, h az már fáj. Akármilyen extrát, akármilyen luxust élek át, untat. Mindent megunok hamar. Nem ez az igazi gazdagság. Teljesen mind1 mi történik, én csak vállat vonok. Nem törekszem semmire, beérem azzal ami van. Nem vagyok boldogtalan, de boldog sem. Inkább olyan semleges: hideg ,közönyös, életunt, üres, semmi, hulladékgyüjtő...etcetera...Ugyanígy rossz meg jó sem vagyok, hanem csak úgy vagyok. De a környezetemet zavarja ez a fajta életmód, azt móndják, azér vok ilyen, mer nincs normális komoly párkapcsolatom. Sztetek tényleg ezér van. Sztem inkább fordíva, azér nincs párkapcsolatom mer ilyen vagyok.

2012. dec. 21. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Várjááá', 12:11-ig még sok minden megtörténhet! Amúgy én is így vagyok, különbség annyi, hogy nincs pénzem luxus életre, és ahogy elnézem a pénzt, amit kapok, ebből sosem fogok kitörni. Szóval világvége, jöhetné' má'!
2012. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, könnyíts magadon. Szólj és gyorsan megadom a számlaszámom. Még van időd átlökni egy kisebb vagyont. :)
2012. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=Lb-0jpwaseo


erről ez jutott eszembe:D.

2012. dec. 21. 10:54
 4/13 anonim ***** válasza:
"Én vagyok Apu abszolút egykedvűsége."
2012. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kilonit válasza:

Élet únt, érdektelen, semleges, közönyös, üres, semmit mondó.

Ezek a mai világban sok emberrel elő fordulnak.

Ilyenkor a legnagyobb baj hogy nincs élet célod, nincs miért élned vagy meghalnod, nincs olyan dolog ami komolyabban le kötne.

Ebben az esetben az hogy barátod/pasid lesz csak rész megoldás, bármennyire is szereted, meg oda vagy érte akkor is kell valami életcél.

2012. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. B*szni mások véleményére.

2. Élvezni az életet, ahogy az neked jó.

3. Közhely, de az igazi boldogság nem a luxus hajszolásában rejlik.

4. Párkapcsolat? Ne kered már görcsösen! Majd jön az magától.

2012. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fke ***** válasza:

csak simán túl kényelmes az életed.


am hány éves vagy, dolgozol-e, nemed? mert egyáltalán nem mindegy, hogy milyen szituációban érzed így magad. arra tippelek, hogy egy 20onéves srác vagy, aki két fát nem tett keresztbe életében, nem képes normálisan viselkedni, hogy összeszedjen magának egy barátnőt. szóval ilyen pancsertípusnak tűnsz. am meg mit sajnltatod magad? ja és a barátnő ezt nem oldja meg.

2012. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a dolgokat csak akkor fogod értékelni, ha te dolgozol meg érte, és nem megkapod
2012. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Oda vissza igaz. Engem csak az eddzés tart életben, amúgy már rég átsegítettem volna magam a megsemmisülésbe. De az a helyzet,hogy én is átkozottul unom az életet. Melózni nincs kedvem, anyámék eltartanak nagyon jól, leszarom, amúgy se kell a pénz, mindenem megvan, nem is hajt igazán semmi. A szórakoztató ipar sem köt le, nő nincs, mert kedv sincs hozzá,hogy legyen, halódik az egész.

Amúgy ugyanolyan szar neked is, és az hogy mi okozza a problémákat egyértelműen a szar nevelés, szar szocializálódás "eredménye"

Neekm is mocskos sötét a jövőképem, így nem tudsz mosolyogni, felszabadult lenni, mealnkolikus szar a hangulat, és nincs pozitív kisugárzás. Enélkül nincs muff amibe rakhatod a farkad,ha olyanod van, és így meg idegbeteg és még zavarodottabb vagyok. Oda vissza hat egyik a másikra.

Sehogy sem tudod elkerülni, mert te ide jutottál, ilyen elmebeli végstádiumos vagy, le vagy épülve te is érzelmileg, olyan mint amikor 20 év ketrec után szétesik a börtönben a rabok személyisége. Valami nagyon nem úgy halad az életvonalukban, mint az átlagnak, ezért megváltoznak egy igen negatív irányba.

Tudod te is, érzed te is ,hogy ilyen vagy, mert ez lettél.

2012. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igazán köszönöm, elképesztő motiváló hozzászólásodat.:D
2012. dec. 21. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!