Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért baj a facebookos ismerkedés?
Figyelt kérdés
Már mint az hogy ha ott kezdik el az ismerkedést? Fiúknak is sokkal könnyebb, legalább megtudják (rosszabb esetben) személyes pofára esés nélkül hogy van-e esélyük. Hisz általában már a válaszolásból, írásstílusból, reakciókból le lehet szűrni a dolgot.2012. dec. 18. 20:26
11/11 anonim válasza:
Pont azért baj, amiért régebben a veszed ismerkedés is baj volt. Ja, most is az.
Végülis azért baj, mert a lányok a magabiztos, gyakran inkább öntelt pasikat bírják, facebookon meg az ismerkedik, aki élőben egy gyáva kukac leszólítani valakit.
Amúgy mi ez a facebook mánia? Ismerkedjetek az iwiwen, lehet. Hogy ott nincsen nekik 2300 egyiptomi ismerősük.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!