Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudatosult már Benned, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatosult már Benned, hogy az életben csak Magadra számíthatsz?

Figyelt kérdés

Szerintem azokra is igaz ez, akik szép családban nőttek fel. Ámbár nekem apám nem volt, anyám belekeseredett és belebetegedett abba, hogy 3 gyereket egyedül kellett felnevelnie... nem éreztem, hogy szeretett volna anyám. Probléma voltunk az életében. Stb. Volt valakim, akiről azt hittem, h együtt maradunk a halálunkig és szeretetben fogunk élni. - Szakítottunk, önző volt. (tudtam h önző, de azt nem, hogy képes hazudni nekem.. mindegy)Nem tartozik a kérdéshez, tudom:D


Az élet nem mindig szép. De az megnyugtat, hogy szinte mindenkinek vannak problémái:D Ezért sem szomorkodom! Sőt, erősnek érzem magam!


2012. dec. 16. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Erősnek érzed magad, mert másnak is szar? Grat.
2012. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen már 1 éves koromban
2012. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem normális, de a kérdés nem ez volt. Ne okoskodj szerintem.
2012. dec. 16. 23:47
 4/8 anonim ***** válasza:

nem, bennem még nem tudatosult

és én abból merítek erőt, ha másnak legalább jó még ha nekem nem is

2012. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hm...

Én alapból ezt vallom. Szóval nem várok senkitől segítséget, megoldom magam, ha akar valaki benne segíteni akkor ok, de nem várom el senkitől. Sok dolog megdőlt amiben "hittem", vagyis egyesek szerint a kicsavart logikámmal képes vagyok összedönteni bármit. De hát ez is logika és miért kellene olyannak lennie, mint másokénak? Elvégre egyedi minden ember...

2012. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már rég.
2012. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
elsőt nem kellett volna elengedni magyar érettségin.
2012. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*re. úgy tűnik, engem se :D
2012. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!