Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mért viselkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mért viselkednétek így? Bonyolult pasi.

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. 3 évvel idősebb nálam. Elég régóta ismerjük egymást (5 éve, de nem minden nap beszélünk, csak mondjuk egy hónapban egyszer) Most volt a szalagavatójuk és én is ott voltam,mert egy nagyon jó barátnőm is táncolt.Tehát végig segítettem a lánynak. A Fiú csomószor odajött beszélgetni, viccelődött, és mikor más lányokat szórakoztatott, mindig rám nézett hogy mit szólok hozzá..

Mikor a családdal, barátokkal lehetett táncolni a végén, mindig elindult felém, de valakinek sikerült mindig elé

ugrania, és elhívni ide-oda.Reméltem, hogy fel fog kérni, de sajnos nem jött most nekünk össze(bár nem tudom,hogy egyáltalán ő szeretett-e volna velem táncolni..:D).Ez a srác kicsit olyan magának való. Szeret írni (verseket leginkább,amiket sokszor megmutat nekem),zárkózott. A világ szerinte nem egy kellemes hely, hisz mindenki megjátsza magát. Szeret a lányokat behülyíteni, régen nagyon sok ilyet mesélt nekem. Félek attól, hogy engem is csak kihasználna, hiszen tudom róla, hogy még csak egyszer volt szerelmes, és mivel abban a lányban csalódott, úgy véli hogy nem is létezik szerelem. Sokat bulizik, és legtöbbször lenézi a kisebb lányokat. Nem tudom mit gondol pontosan rólam, de még ha kötözködős is néha velem(mindenkivel az..csak velük MINDIG) tudom, hogy valamennyire számít a véleményem neki. Ha beszélünk,ő ír rám(nekem nem szokásom). Suliban mikor elmegy mellettem rácsap a fenekemre (ilyenkor persze mindig rászólok, mert nem nagyon preferálom az ilyeneket..!!), neki ez a köszönés.

A szalagavató óta, ha a barátai is ott vannak akkor is nagyon hangosan, és feltűnően köszön.

Szerintetek mi ez? Én már nem tudom megállapítani mit szeretne, vagy mi a véleménye rólam.. Fiúk, ti miért viselkednétek így?

16/L


2012. dec. 16. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg!
2012. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ivan Iljics ***** válasza:

Nem mi ismerjük a barátodat 5 éve. Honnan tudhatnánk? Azért mert férfi vagyok, még nem jelenti hogy ismerem minden férfi észjárását. Ugyanúgy nem futószalagon készülünk ahogyan a lányok sem.


Az élet pedig még arra is elég rövid, hogy magunkat igazán megismerjük, nem hogy mást.

2012. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy 5éve ismerem, de nem értem, mért viselkedik ilyen furán.. hol ilyen, hol olyan... reméltem,hogy egy fiú jobban megértené, mint én..
2012. dec. 17. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!