Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél a helyemben? ( két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? ( két pasi között őrlődős )

Figyelt kérdés
tehát, volt egy barátom akivel szakítottam amiatt, hogy ellaposodott és megszokássá vált a kapcsolatunk másfél év után. már nem szerelemből szerettem. össze is voltunk már költözve. azóta van már valakim, aki nagyon nagyon más. törődik velem, fontos vagyok neki, szeret nagyon. szerelmes vagyok. álmaim férfija külsőre-belsőre. de itt van az ex, aki nem tudja ezt, és ígéri hogy megváltozik, megadna mindent amit szeretnék, esküszik hogy én vagyok a legfontosabb neki és elismeri hogy hibázott. új esélyt akar hogy bizonyíthasson. és igen..hiányzik. és jó lenne vele lenni. de itt van már az új, akivel minden olyan más. mit tennél ? felőröl ez az egész :(
2012. dec. 16. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit már egyszer kidobtál,ne kukázd ki.Nem fog megjavulni. Értékeld az újat.A régivel minden kapcsolatot szakíts meg.
2012. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj az újjal, a régi akkor kellett volna odafigyeljen mit tesz amikor vele voltál. Mindig ígérgetnek, hogy megváltoznak, de ha belemész meglátod talán 2 hétig más aztán a dolgok mennek ugyanúgy tovább
2012. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne maradj az újjal, mert ha a régi még így él benned akkor később csak rosszabb lesz.
2012. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolso ott a pont
2013. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!