Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, hogy ne tituláljon úgy, mint a legtöbb nőt?

Figyelt kérdés
Ha pl. összeveszünk, mit tegyek avagy mit ne tegyek ahhoz, hogy ne tudja ráfogni, "kiismerem én a nőket". Tegyük fel lemond egy randit a haverok miatt. Hogyan reagáljam? Éreztetni szeretném vele, hogy ez így nekem nem kóser, de mégsem akarok úgy lépni, hogy általánosítani tudjon.

2012. dec. 16. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a taktikázás már régen rossz. Mi lenne ha önmagadat adnád? Mondjuk ne hisztizz, de azért olykor elmondhatod a véleményedet normális hangnemben, vita nélkül...
2012. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont nem taktikázás, csak nem akarok hisztizni. De ha nincs ötlet, csak a hiszti marad :D
2012. dec. 16. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Az általánosítást nem kell szó szerint venni ám. Ha lemond egy randit, vagy bunkóskodik, átver, stb. és te ezekre kifakadással reagálsz, akkor ő mondhatja azt, hogy tipikus nő vagy, és te is rá, hogy ő meg tipikus pasi, csak te hitted azt, hogy ő más. És akkor ez lehet betalál.

Nem nagyon tudom átadni a lényeget sajnos.

2012. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok... Én pedig nem értem a lényeget!! Nézd! Van valami, ami neked nem tetszik. Oké, elszámolsz 10-ig, veszel 2 nagy levegőt és ez idő alatt végig gondolod, hogy most kezdj toporzékolva hisztizni, mondd el neki értelmesen, normálisan, hogy ez neked rosszul esik, avagy esetleg jobb most csak mosolyogva bólogatni...


Annyira baromság valami mások által meghatározott keretet felvenni, hogy ne legyél "tipikus nő"... És ha az vagy? Én nem tartom magamat annak, még is sírok néha, vagy hisztizek, még is boldogok vagyunk a párommal és sosem vágta még a fejemhez, hogy "úristen nők". Ha úgy érzem jónak, akkor szólok, ha nem, akkor csöndben maradok.

2012. dec. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!