Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után nem megy ki a fejemből, ez normális?

Figyelt kérdés
Most volt 2 éve, h szakítottam a "nagy" szerelmemmel.6 évig voltunk együtt. Elég szerteágazó okai vannak a szakításnak,pl. megcsalt, de minden okot hosszú lenne itt felsorolni. Ezen okok ellenére nagyon szerettük egymást,de biztos vagyok benne, h én jobban szerettem őt, mint ő engem. Sőt, így visszagondolva egyre inkább úgy gondolom, hogy ő volt nekem a minden, egyszerűen nem tudok többet így szeretni senkit. Azóta volt már 4 lány, akikkel jártam is meg nem is, volt sex is, de egyikbe se tudtam beleszeretni, van akivel a sex sem ment és nem tudom, h miért. Most nincs senkim, de nem is érdekel már. Szinte minden másnap vele álmodom, sőt még álmomban is őt akarom több lány közül is. Akaratlanul eszmbe jut nagyon sokszor és nem tudok vele mit kezdeni. Nem vagyok már rosszul miatta fizikailag, de mégse megy ki a fejemből. Újra összejönni lehetetlen, van barátja és komoly a dolog náluk, bár már 1,5 éve nem láttam és nem is beszéltem vele semmit. Normális dolog ez 2 év után, h úgy érzem,h eltűnt az életemből és soha nem lesz másik emberrel ilyen kapcsolatom? Képtelen vagyok más emberbe beleszeretni, mert nem ő? Már azon gondolkodom, h elmegyek szakemberhez ez miatt.
2012. dec. 15. 17:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
4-eske voltam:)
2012. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem mersz a szemébe nézni?:D
2012. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ahogy eddig sikerült bizonyos szinten elfelejtenem, az semmivé válna amikor találkozom vele és újrakezdődne bennem minden. Testileg is vonzódom hozzá még mindig...
2012. dec. 15. 20:04
 14/20 anonim ***** válasza:

13


Ez csak duma. A cselekedeteiddel nem tudsz szembe nézni, amit vele szemben tettél-mert gyáva vagy-és képtelen vagy a szemébe nézni és bocsánatot kérni tőle.


Ezt ne fogd az érzésekre és a testiségre.

2012. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
4-eske voltam
2012. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nekem tudtommal nincs miért bocsánatot kérnem. Szóval nem a "tetteim" miatt félek!
2012. dec. 15. 20:28
 17/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem:DD Ha az érzéseid lennének dominánsak és azt próbálnád elrejteni és elnyomni teljesen másképp cselekednél.
2012. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerinted mit érsz el azzal, ha saját magadat csapod be?:DD Hogy mást megpróbálsz, az nem egy jellemes előadás, de hogy saját magad....
2012. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17


Miért, szerinted akkor hogyan cselekednék?


Amúgy most tényleg nem értem mire gondolsz!

2012. dec. 15. 20:41
 20/20 anonim ***** válasza:
Teljesen másképp.
2012. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!