Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy teli vagyok női barátokkal?

Figyelt kérdés
írnak keresnek is és még a sexben is benne lennének páran de én valami beteg ember lehetek nem használom ki (nem azt akkarom bizonygatni milyen jó csávó vagyok)komoly kapcsolatra vágyom aki nekem kellene annak meg én nem kellek vagyis aki kellet volna eljutottam odáig hogy az ágyamba volt de nem lett belőle kapcsolat általában mindent megosztanak velem bíznak bennem de mégsem tudok ki alakítani egy komoly kapcsolatot van más is így? nem vagyok csúnya és szép se általában vicces vagyok mindent elhumorizálok és csak azt látják milyen jó kedvem van mindig pedig ez csak előttük van így sajnos

2012. dec. 12. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért mert nem használod ki őket még nem vagy beteg!
2012. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, szóval rajtam kívül is léteznek még ilyen emberek kicsiny Hazánkban...
2012. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nah ezt jó tudni :)nem vagyok egyedül
2012. dec. 12. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem b*zi vagy. Azok haverkodnak csajokkal. Egy hetero férfinak rendszerint nincsenek női barátai..
2012. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

huhhh kedves utolsó.. tudnálak szájon vágni. Attól hogy te a nőket csak dugni szereted attól még egy fiú aki barátkozik velük NEM b*zi!!!

Kérdező: Próbáltad megmondani annak a lánynak akitől akartál is valamit hogy akarsz valamit, vagy csak hagytad hogy történjenek a dolgok .. az ágyig?Mert ha nem közlöd vele ő nem fogja tudni.

Amúgy semmi baj azzal ha sok lány barátod van az sem ha több mint fiú:D Fogalmad sincs hány fiú irigyel emiatt... fordítsd az előnyödre:D

Egy tipp: ha komoly kapcsolatot akarsz kialakítani akkor változtass taktikát ha az eddigivel csak sex kapcsolatra mentél akkor próbálj meg komolyabb lenni mutasd meg a kiszemeltnek hogy komolyan gondolod hátha így nagyobb esélyed van megtalálni a szerelmet egy komoly kapcsolatban :D a helyedben nem aggódnék jó srácnak tűnsz és egyszer mindenki megtalálja a szerelmet :D sok sikert;)

2012. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
huhh, kedves utolsó.. próbálnád csak meg azt a szájonvágást, és rögtön utána már csak egy halálfélelemtől pánikszerűen hadonászó, felvágott nyaki artériából spriccelő vérrel mindent összekenő, perceken belül kifingó sz*rrakás lennél ;))
2012. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van egy okos mondás;):ha nem tudsz értelmeset mondani inkább hallgass. Legközelebb próbáld ki
2012. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd, te kezdted a kötözködést meg a fenyegetőzést :)

Ráadásul mindezt csak azért, mert olyan válaszoltam a kérdésre, ami neked nem tetszett.

Persze azt aláírom, hogy nem valami mézes-mázos stílusban fogalmaztam meg a választ, de a tartalom a fontos.

És igenis azt vallom, hogy egy férfinak nincsenek női barátai. És hogy tiszta legyen a dolog, különböztessük meg a havert a baráttól. Mert ilyen haveri szinten én is eldumálgatok sok csajjal, de a barát ennél sokkal-sokkal több.

2012. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, és az a sokkal sokkal több meglehet egy fiú és egy lány között barátságban!Ha nem vonzódnak egymáshoz meg is marad barátságnak! De gondolom a kérdező is inkább a haverságra gondolt. De még ha nem is akkor sem feltétlen b*zi. Ami amúgy elég egyértelműen ki is derül a kérdéséből.

Ne próbálj meg többet magyarázni egy rosszindulatú megjegyzésbe.;):D

2012. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Látom jól el vagytok :D nem nem vagyok meleg azt hiszem tudnék róla azért megjegyezném halkan nem csak lány haverjaim vannak ha ez megnyugtat jelzőket írni én is tudnék de minek ne veszekedjetek :D
2012. dec. 12. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!