Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sokat veszekszünk! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat veszekszünk! Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

mostanság rengeteg a veszekedés köztünk!én tudom hogy nekem is van hibám de neki is van!mindenen összeveszünk amin csak lehet!és van amikor tényleg ő a hibás,de akkor sem fogadja el hanem kiprovokálja beéőlem hogy én tartsam magam annak!


egy korúak vagyunk és 1,5 éve vagyunk együtt


2008. máj. 27. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hello hát ha igy folytatjátok tovább nem sokáig fogjátok birni ... ha hülyeségeken vesztek össze az elégé rossz szerintem probáljátok szeretni egymást valahogy és törödjetek egymással mutasd ki hogy szereted
2008. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mutsd ki hogy szereted ! Lehet hogy neki nagyon hiányzik valami és ezért próbálja megmutatni azzal hogy téged okol. Döntsd le hogy szereted-e és ha tényleg igen , és őt akarod és ezt ő is érezni foga nem fog közekedni és ha vitáztos is bűntudata lesz bevalja hogy ő is hibás vagy tényleg ő a fő oka.

Amugy Fiu vagy vagy lány ? és az is fontos h mennyi idősek vagytok !

2008. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a Szereteted kimutatása a legfontosabb mert akkor tudja hogy nincs értelme veszekedni mert ott a kockázat hogy elveszít! vegyél neki 1 hónapban 1szer vmit ... (amivel megmuatatod h szereted mert ez az ölelegetés csók néha már uncsi akkor értékelendő a kis figyelmesség ) meglátod imádni fog és rájön hogy sokkal jobban szeret mint azt gondolta volna . :) Sok szerencsét :)
2008. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnotok veszekedés helyett megbeszélni a dolgokat!

Ezt úgy lehet, hogy problémás esetben mindkettőtöknek azon kell gondolkozni, hogy hogyan lehet MEGOLDANI a problémát. Erről beszélgessetek ilyenkor, és ne a másikat hibáztassátok.

Ez nagyon fontos - különben tényleg szétmehet a kapcsolatotok.

2008. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2008. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem minden kapcsolatban lehetnek jobb és rosszabb időszakok, főleg, ha már régóta együtt vagytok. DE nem lehet, hogy van egy olyan dolog, amin valamelyikőtök nem tudja túltenni magát, mert nem beszéltétek meg? Ez bánt, és csak veszekedni tudtok miatta. Ha van ilyen, beszéljetek róla, és felejtsétek el. Utána jobb lesz. Tapasztalat :( :).
2008. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj ha megpróbáljuk megbecélni azon s felhúzza magát!lány vagyok és mind a ketten 15 évesek!(tudom ez még fiatal életkor!de korunkhoz képest mind a ketten érettek vagyunk!
2008. máj. 28. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!