Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, mi után döntenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, mi után döntenétek úgy, hogy véget vettek a párkapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel féléve vagyunk együtt. Minden jól ment egészen addig míg szeptemberben el nem kezdte a főiskolát. Októbertől észrevettem, hogy megváltozott. Új barátai lettek, eljár velük bulizgatni, ilyenkor ugyan engem is elhív. Az új baráti társaságában van egy fiú, akivel szemmel láthatóan jól érzi magát. Kissé zavar, hogy még az én társaságomban sem nevet 1 óra alatt annyit mint azzal a fiúval és tényleg csak úgy sugárzik mellette. Lehet, hogy ezt csak bemesélem magamnak, de annyira irritál, hogy tudom, hogy naponta több órát is együtt vannak a suliban, és, hogy ott ez a kapcsolat elmélyülhet.


2. kérdés: Öngyilkossággal zsarolni szerintetek nagyon férfiatlan dolog?


2012. dec. 10. 00:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Albérletben lakik nem koleszban. Egyébként meg nem is lenne ideje megcsalni, mert mikor nem suliban van, akkor együtt vagyunk, a fősulis bulikra is meghív. Mostanában ki szoktam menni érte suli elé, de akkor vagy a barátnőivel vagy ezzel a fiúval jön ki az épületből.

Szerintetek írjak ennek a gereknek facebookon, hogy mit akar a barátnőmtől?

2012. dec. 10. 18:08
 12/21 anonim ***** válasza:
Beteg vagy... remélem hamar dobni fog, egy ilyen pasira ép eszű embernek nincs szüksége. Voltam hasonlóval, 5 évet voltunk együtt, betegesen féltékeny volt, mikor el akartam hagyni öngyilkossággal fenyegetőzött.... ő az egyetlen akit megcsaltam, pont ezért... nem hagyott menni, hát mentem titokban. Aztán elértem arra a pontra amikor már úgy éreztem nem lenne bűntudatom ha miattam megölné magát, mert vele van a baj, nem velem... Ennek már jó pár éve, azóta is bűntudatom van.. amiért nem hagytam el jóval előbb :D
2012. dec. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
Igen, írj neki, fenyegetőzz öngyilkossággal, legyél féltékeny és balhézz, cserébe a barátnőd ha eddig nem is akart, akkor majd most tuti ki fog b@szni mint macskát sz@rni.
2012. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Öngyilkosság? Egy nő miatt? Ő maga fog kiröhögni, hogy milyen kis nyámnyila manó vagy .

Mondd neki ,hogy ráküldesz egy vagon cigányt, ha nem szokik le a sejthetően nálad jobb új hódítójáról :D

És most jön az őszinte válasz! A te hajód szépen lassan elúszik a bús fenébe. Jobb lesz ,ha már most nekiállsz keresni a lány utódját. Mert hamarosan már egyedül figyelsz majd kifelé. Ez így szokott lenni, ezért nem érdemes a továbbtanuló szándékkal élő lányokkal hosszútávra nagyon belelkesedni kapcsolat terén, mert amint vége a középsulinak, elmennek máshova, és jól jön szinte mindnek a vérpezsdítés. Szinte mind bepasizik ott, mert ott aztán van egy csomó hozzá való szintű ürge. EZ így szokott lenni. Amúgy sem tartanak a párkapcsolatok örökké, véges a zömük nagyon is. Mindig jön egy jobb figura, aki lazán leveri a kezedről a nődet, te pedig csak végignézheted és semmit nem tehetsz, mert az érzelmek már nagyon múlóban vannak. Mivel nem a feleséged, nem a rabszolágd, így tudnod kell elengedni, abban a tudatban,hogy még ezer meg ezer gyönyörű nála is különb lányok mászkálnak, és arra várnak hogy körbehágd őket.

2012. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az egyetlen lehetőséged, ha a sarkadra állsz és megmutatod neki, hogy nem fogsz belehalni, ha otthagy téged. A másik pedig, hogy valószínűnek tartom, eléggé magad alá süllyedhettél mostanában, ha vele többet nevet, mint veled. A lányok egyébként is kiszámíthatatlanok és nehéz esetek, ezt csakis erős személyiséggel tudod ellensúlyozni! Az öngyilkossági, féltékenységi és egyéb akciók semmiképpen nem tartoznak ide!
2012. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

a 14-es nagyon jól megfogalmazta amit írni akartam.

igaza van, keresd az utódját mert ő már úgy látszik, megtalálta a tiédet...

2012. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
te totál zakkant vagy, ha probléma van először is a csajoddal beszéld meg nem a palira mássz rá, az ráért utánna. Ha meg az én pasim lenne ilyen nyámnyila p@cs azt mondanám neki hogy hajrá tedd meg, amúgy is rühellem azokat akik nem képesek szembenézni a problémával de hogy öngyilkossággal zsarolni...nagyon gerinctelen húzás ilyen pasi nem kéne nekem és ezzel a csajok többsége is így van. Sanszos hogy egy ilyen hiszti (mert aki ilyeneket mond az egy komolytanal hiszti-piri, nem férfi, kell a francnak a dráma) után elküld a francba.
2012. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig,de az öngyilkosság hülyeség.

Én legutóbb azért szakítottam,mert keveseltem a szexet,és közölte velem a már volt barátom,hogy ha nem bírsz magaddal szedjél nyugtatót.Ezek utánn azt hiszem nincs mit mondani...

2012. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy a köztudatban az van, hogy a nők jönnek a "Drágám, most ne, fáj a fejem!"-féle szöveggel, miközben sok kapcsolatban pont a nőnek nagyobb az étvágya. :)
2012. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság a kétségbeesettség legdurvább, legelfajultabb megnyilvánulása. A kétségbeesettség összeegyeztethetetlen a sikerrel, boldogsággal, ezáltal a férfiassággal ellenkező hatást vált ki. Az a vonzó férfi aki boldog és kiegyensúlyozott életet él, nem pedig véget vet saját létezésének egy szerelmi csalódás miatt.


A 17. században volt egy öngyilkossági hullám. Akkor jöttek divatba a szentimentális írások és az egyik regény arról szólt, hogy a pasi megölte magát a viszonzatlan szerelem miatt. Európában csomó fiatal srác rá akart hasonlítani és ezért lettek öngyilkosok. Mondd meg, őszintén, mit értek el vele? Nem kapták meg a nőt, nem értek el sikert hiszen megszűntek létezni. Az édesanyjuk meg sirathatta őket, az utókor meg lenézi őket.


Jegyezd meg, a sajnálat ingyen van de az irigységért meg kell dolgozni. Egyetlen nő se fog együtt élni egy férfival, mert sajnálja. Mind olyan férfit akarnak akire felnézhetnek. Képzelj el egy férfi vonzósági skálát és helyezd el rajta ezeket a személyeket: hajléktalan, kétségbeesett, elmebeteg, számítógépfüggő illetve üzletember, előadóművész, családapa, élsportoló


Most jön a legfontosabb mondanivalóm, figyelj. Ne foglalkozz vele, hogy a nőd kivel érzi jól magát, hogy ki az a férfi, aki a kedvébe jár és ki az aki őt szolgálja minden nap. Azt nézd, hogy ki a haszonélvező! Ki az, akit a nő szeret? Kire tekint férfiként? Kinek a karjaiba veti magát és nem utolsó sorban, kivel szexel? VELED!! A másik az csak egy "csak barát". Ő egy fiúbarátnő, egy kiskutya. Ő nevetteti a lányt, kedveskedik vele, szolgálja annak reményében, hogy majd egyszer megdughatja. De nem fog sikerülni neki! A csajod majd ezt mondja: én csak barátként tekintek rád. olyan vagy mint egy tesó. nem akarom hogy tönkremenjen a barátságunk. Azért fogja ezt csinálni vele, mert egyedül téged szeret és rád tekint férfiként!


Nem vagy biztos ebben? Kétséges, hogy te vagy a legjobb? Akkor ezen változtass! Simán meg tudod oldani. gond nélkül. Jegyezd meg: Egy férfinak először a saját életén kell dolgoznia, hogy megkapjon egy nőt! Javíts te is az életeden, ezzel saját magadon. Ha nem vagy elég szép akkor gyúrj! Nem igényel agymunkát, viszont ha szívből edzel akkor iszonyatos akaraterőre és kitartásra teszel szert, amit az élet minden területén sikerrel alkalmazhatsz. Nagyon fontos: Soha nem engedheted meg magadnak, hogy ellustulj egy nő mellett! Sok olyan férfi van aki házasság után pocakot ereszt, böfög és fingik a kanapén mert ezt élvezi. De te nem ezt élvezed. Te arra vágysz, hogy egy gyönyörű nő legyen a tiéd és ezért meg fogsz dolgozni. Ugyanazt kell csinálnod, mint amikor még ismerkedtetek, amikor még csábítottad. Ugyanúgy imponálnod kell neki. Ezzel tudod megtartani.

2012. dec. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!