Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, mi után döntenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, mi után döntenétek úgy, hogy véget vettek a párkapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel féléve vagyunk együtt. Minden jól ment egészen addig míg szeptemberben el nem kezdte a főiskolát. Októbertől észrevettem, hogy megváltozott. Új barátai lettek, eljár velük bulizgatni, ilyenkor ugyan engem is elhív. Az új baráti társaságában van egy fiú, akivel szemmel láthatóan jól érzi magát. Kissé zavar, hogy még az én társaságomban sem nevet 1 óra alatt annyit mint azzal a fiúval és tényleg csak úgy sugárzik mellette. Lehet, hogy ezt csak bemesélem magamnak, de annyira irritál, hogy tudom, hogy naponta több órát is együtt vannak a suliban, és, hogy ott ez a kapcsolat elmélyülhet.


2. kérdés: Öngyilkossággal zsarolni szerintetek nagyon férfiatlan dolog?


2012. dec. 10. 00:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem férfiatlan, hanem etikátlan.
2012. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nemhogy férfiatlan, hanem nem emberi..


Ennyi tartás legyen benned.Beszélj vele erről, hogy téged kicsit zavar.Így vagy elmondja, hogy többet érez, vagy pedig megnyugtat, hogy nem kell aggódnod.Ha pedig azzal a fiúval akar lenne, el kell engedned ha tényleg szereted.Így a büszkeséged is megmarad.

2012. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

a kérdés második felével totál elérted hogy senki se próbáljon normálisan segiteni szerintem.

Az egy normális kapcsolat ha azért marad melletted mert öngyilkossággal fenyegetőzöl? Őszintén - te hogy éreznéd magad egy lány mellett ha kényszerből kellene együtt lennetek? Gondolkozz már ember.

Beszéld meg vele, hogy te igy látod a dolgot, öntsetek tiszta vizet a pohárba, ha lehet akkor küzdj érte, de ne picsogj és hisztizz és pláne ne akard zsarolással magad mellett tartani

2012. dec. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Mókusgyilkos ***** válasza:
71%

és ezért miért kell véget vetni?

amíg nem szakít veled addig nincs gáz nem de?


ami a lányt illeti: az egyetem és a gimi közt azért óriási szintkülönbség van [REMÉLEM!] minden esetre az biztos h más világ, ha kellőképp feszes gimiből csöppen oda az ember akkor meg pláne na most ez esetben h a viharba ne szembesülnél akarva akaratlan h NEM TE V AZ ÉLŐ ISTEN és igen akadnak nálad jobb pasik is akik konkrétan lehet jobban illenek a bnődhöz de ezt majd ő eldönti.


a 2. kérdés: ne zsarold vele hanem öld meg magad.. pffffffff.


remélem a legjobbakat a lánykának te meg hord el magad..

2012. dec. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Öngyilkossággal zsarolni szerintetek nagyon férfiatlan dolog?"...undorító dolog, akkor már inkább kösd fel magad, vagy keress egy szakembert.


Fél év amúgy sem egy nagy idő, a fősuli meg totál más világ, rengeteget változik az ember ha kiszabadul a "világba".


Ne légy egy p.csetlen majom, aki rinyál, hanem légy férfi, és akkor több esélyed van megtartani.

2012. dec. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Mókusgyilkos ***** válasza:
lehet én vagyok szadista de: a felkötéshez keressen szakembert ?:P
2012. dec. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A gátvédelem és az akasztás az egy speciális szisztéma!

Főleg, ha a Polgár Jenő hivatalban tanácskozzák meg.


Sugárzik mellette? Mi ő valami fukushimai atomreaktor?

2012. dec. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

1. Ne fenyegetőzz ilyesmivel, mert senki nem fog emberszámba venni.

2. A barátnődre vess keresztet. Jártam fősulira, 10-ből 9 lány k.rva, 1 pedig majd az lesz a többi mellett. És lényegtelen, hogy otthon van-e kapcsolata vagy sem. A koleszok jobban hasonlítanak bordélyházakra, ahol együtt alszik minden fiú minden lánnyal...az albérlet annyival jobb, hogy ott nem vagy összezárva minden hülyével...de a koleszban elk.rvul aki odamegy, ez nem 10, hanem 100% bizonyossággal mondható! Meg amiket leírtál.....több mint gáz.....

2012. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"A koleszok jobban hasonlítanak bordélyházakra, ahol együtt alszik minden fiú minden lánnyal..."...én is ebbe a koliba akarok kerülni :D


De ja amúgy ebben van igazság, nem egy kapcsolatot láttam ilyenen elúszni, nekem is volt már így vége.

2012. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Lemaradtál! Van ilyen!

sz@r dolog szembesülni, hogy van nálad jobb pasi is. Még nem szakított? Majd eljön annak is az ideje.

Ne öngyilkolássz, hanem próbálj iramot tartani, vagy kezdj el keresni magadhoz illő lányt, mert előbb utóbb nem magadhoz illő lesz.

2012. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!