Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Rengeteg barátnőm van, akiknek még nem volt senkijük, pedig gyönyörűek és én sem tartom magam ocsmánynak. Külsőleg és belsőleg is teljesen rendben vagyunk: nem pi•sáskodunk, van humorunk és eszünk, mégsem találjuk meg a megfelelő partnert. Lassan 18 évesek leszünk és kezdünk nagyon elkeseredni. Hol lehet egyáltalán ismerkedni?
2012. dec. 9. 18:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igaz! Na, azért még várom a tippeket. :)
2012. dec. 9. 19:50
 12/13 anonim ***** válasza:
Alacsony, vékony srácként elhihetetd nekem különösen nehéz párt találnom. MIndenhol az megy, hogy hű, de izmos ez a pasi, hű, de magas ez a pasi, hűde férfias az arca, hű de jóképű, nagyon elegem van már az egészből.
2012. dec. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Erről vitatkoznék. 185cm magas vagyok, 100kg, rendszeresen sportolok, nem is vagyok elhanyagolt, mégsincs barátnőm, pedig elhiheted, csak annyi az igényem, hogy normális legyen a lány. Persze ide tartozik az, hogy szerintem jól nézzen ki (és nem kicsípett partyprostira gondolok) és persze a belső műveltségi szint is meglegyen. Szerintem nem nagyon az igényeim, bár ahova tart a világ kezd úgy tűnni, hogy mégis különösen sokat várok el... Ne az foglalkoztassa már, hogy milyen iphone jön ki legközelebb rózsaszínben. Jó persze, ilyen lányt amilyen érdekelne is egyértelműen a nálam idősebb korosztályban kell keresni, mert a velem egyidősek közt nem ismerek túl sok lányt amelyiknek a hétvégi bulin kívül lenne más életcélja. Na majd egyszer felnövök, megtalálom az igazit és minden jó lesz.
2012. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!