Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fordult már elő olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fordult már elő olyan nálatok, hogy kidobtatok valakit mielőtt beleszerettetek volna?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy magatokat óvtátok ezzel, hiszen ha beleszerettek, akkor fájdalmasabb lett volna a szakítás. (nem bíztatok eléggé a pasiban vagy ilyesmi dolgok miatt)
2012. dec. 8. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
aha
2012. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Lett is belőle sírás-rívás.
2012. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És miért tettétek? Megbántátok utólag?
2012. dec. 8. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert féltem. Megbántaam, már utána fél perccel ahogy mondtam.
2012. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volt, életem legrosszabb döntése volt. a mai napig sajnálom hogy ezt tettem vele és magammal is. nem is értem miért csináltam:(
2012. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem. Lett is belőle sírás-rívás."

Hát én ugyanígy jártam...!De persze mindezt magamnak köszönhettem!Az elején megfordult a fejemben,h nem kellene bele sem kezdeni,de nem tudtam neki azt mondani,h el se kezdjük!

2012. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!