Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Írtatok már fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Írtatok már fiúknak levelet mert beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Idéztek belőle?
2012. szept. 24. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó Rómeó miért is vagy te Rómeó
2012. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En mar irtam! Hozza kell tenni, a fiu ritka felenk, amugy en is : ) nevtelenul irtam, es a vegere irtam egy verset, amiben a sorok elso betuibol kijon a nevem.

Szerintem azota se jott ra, hogy en irtam. De arra emlekszem, beleirtam, hogy ne mondja el senkinek a levelet. Lehet, hogy hulyeseg, de izgi volt, es ha. nem is tudja, de van egy kozos titkunk. :)

2012. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok és bocsi, hogy válaszolok...

Én nem örülnék egy ilyen levélnek!

1. Túl sokat agyalnék a tartalmán.

2. Nem egy egyenes dolog. Ha akarok is valamit utána az "első" tali nekem kínos lenne.

3. Ha rossz paszban talál meg a levél biztos h. a legjobb szándék ellenére is rosszra gondolnék.

5. Nincs 4. pont.

6. Mit lehet várni egy olyan csajtól, aki nem vállalja fel magát előttem?! Később SMS-ben írja le, ha valami bántja?!


Persze ha 14. év körül vagy a dolog még "aranyos". De nem egy érett hozzáállás...

2012. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem aranyos dolog, és nem kell mindig rosszra gondolni. inkább nem divat már az ilyen levél
2012. szept. 24. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Aranyosnak aranyos, csak van akit ez riaszt.
2012. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!